ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΙ ΔΗΜΟΙ
Typography

Αναλυτικά ο συνδυασμός «ΠΑΝΔΗΜΟΤΙΚΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ» του Δημάρχου Σοφάδων και εκ νεου υποψήφιου Θάνου Σκάρλου

«ΠΑΝΔΗΜΟΤΙΚΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ»

ΣΚΑΡΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΘΑΝΟΣ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
(Υποψήφιος Δήμαρχος)

Εκλογική Περιφέρεια Άρνης
1. ΚΑΛΑΜΑΡΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2. ΚΟΥΛΠΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ
3. ΟΡΦΑΝΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
4. ΠΑΠΑΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
5. ΠΑΠΠΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
6. ΧΑΣΙΑΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Μενελαΐδας
1. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΚΟΛΟΒΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΙΩΑΝΝΗ
3. ΝΤΟΤΣΙΑ ΘΩΜΑΗ του ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ
4. ΣΑΜΑΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
5. ΣΠΑΝΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΑΧΙΛΛΕΑ

Εκλογική Περιφέρεια Ρεντίνης
1. ΚΟΝΤΑΚΤΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΛΑΖΑΡΟΥ
2. ΚΩΣΤΗ ΑΜΑΛΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Σοφάδων

1. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ
2. ΑΛΕΞΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3. ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
4. ΑΛΙΒΑΝΟΓΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
5. ΒΑΪΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ του ΙΩΑΝΝΗ
6. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
7. ΔΗΜΟΥΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΗΛΙΑ
8. ΕΚΙΖΟΓΛΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
9. ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ (ΣΑΣΑ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
10. ΚΑΡΑΜΠΟΤΖΑΚΙΔΟΥ - ΤΑΣΙΟΥΛΗ ΕΛΕΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
11. ΚΑΤΣΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
12. ΚΑΦΑΣΗ- ΔΕΔΙΛΙΑΡΗ ΘΩΜΑΗ (ΘΩΜΗ) του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
13. ΚΟΝΤΟΒΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
14. ΚΟΥΚΟΥΒΑΝΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ του ΑΧΙΛΛΕΩΣ
15. ΚΟΥΚΟΥΛΕΤΣΟΥ-ΣΚΟΥΡΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
16. ΜΑΛΛΙΑΡΟΣ ΠΡΟΚΟΠΙΟΣ του ΘΩΜΑ
17. ΜΑΧΑΙΡΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
18. ΠΑΠΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
19. ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΚΑΤΕΡΙΝΑ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
20. ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
21. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
22. ΤΣΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
23. ΦΩΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Ταμασίου
1. ΒΑΣΔΕΚΗ ΟΛΥΜΠΙΑ του ΘΩΜΑ
2. ΚΟΥΤΣΟΜΗΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
3. ΠΑΠΑΔΗΜΑ ΑΡΙΣΤΕΑ συζ. ΑΝΔΡΕΑ
4. ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
5. ΣΤΙΒΑΧΤΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ (ΜΑΤΙΝΑ) του ΙΩΑΝΝΗ
6. ΤΣΙΩΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

Δήλωση κατάρτισης συνδυασμού για τις κοινότητες του Δήμου Σοφάδων

Κοινότητα Αμπέλου
1. ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΪΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΑΝΝΟΥΛΑ του ΘΕΟΦΙΛΟΥ
3. ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
4. ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΠΑΡΡΗΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
5. ΡΟΥΣΙΩΤΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΘΩΜΑ

Κοινότητα Ανάβρας

1. ΜΠΑΡΜΠΟΥΤΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ του ΟΔΥΣΣΕΑ
2. ΞΗΝΤΑΡΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
3. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΟΥΛΤΑΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
4. ΠΑΠΑΝΤΩΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ
5. ΣΑΞΩΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
6. ΣΙΜΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΘΩΜΑ
7. ΤΣΑΡΔΑΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
8. ΧΑΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

Κοινότητα Αχλαδέας

1. ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ
2. ΕΠΙΣΚΟΠΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΕΤΡΟΥ
3. ΚΑΚΛΙΤΣΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΛΑΤΩΝΑ
4. ΚΙΣΣΑ-ΔΗΜΟΥΛΑ ΣΩΤΗΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
5. ΣΟΥΛΕΜΕΤΣΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
6. ΤΣΙΛΙΩΝΗ-ΜΟΣΧΟΥ ΑΓΟΡΙΤΣΑ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ

Κοινότητα Γεφυρίων

1. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΧΡΗΣΤΟΥ
2. ΚΛΕΤΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΧΙΛΛΕΑ
3. ΚΟΝΤΟΥ ΙΟΥΛΙΑ του ΜΑΤΘΑΙΟΥ
4. ΚΟΥΤΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
5. ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΑΓΛΑΪΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
6. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

 

Κοινότητα Δασοχωρίου

1. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
2. ΒΕΤΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΦΕΒΡΩΝΙΑ συζ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
4. ΚΟΥΚΟΥΛΕΤΣΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
5. ΜΠΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ συζ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
6. ΠΑΠΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΑΛΕΞΙΟΥ
7. ΣΜΥΡΝΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΘΩΜΑ

Κοινότητα Καππαδοκικού

1. ΓΚΟΥΔΑΛΑ ΑΝΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ
2. ΔΕΛΙΑΝΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
3. ΚΑΛΗΜΕΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
4. ΚΑΡΑΤΖΟΓΛΟΥ ΜΙΧΑΗΛ του ΗΡΑΚΛΗ
5. ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ
6. ΤΣΙΤΟΓΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ - ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

 

Κοινότητα Καρποχωρίου

1. ΔΑΥΓΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2. ΖΑΒΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3. ΖΑΡΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
4. ΖΑΧΑΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
5. ΚΟΥΡΤΕΣΙΩΤΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
6. ΜΠΑΛΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΘΩΜΑ
7. ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΒΑΪΟΥ
8. ΤΕΛΙΟΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

 

Κοινότητα Κέδρου

1. ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ
2. ΚΑΜΠΟΥΡΗ ΑΝΝΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
3. ΜΑΝΟΥΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
4. ΜΠΡΙΑΝΑ-ΠΟΛΥΖΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
5. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
6. ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Κοινότητα Κτιμένης
1. ΚΑΛΟΤΥΧΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΝΔΡΕΑ
2. ΚΟΝΤΟΜΗΤΡΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του ΘΩΜΑ
3. ΠΕΤΣΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
4. ΠΕΤΣΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΗΛΙΑ
5. ΠΛΟΥΜΠΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
6. ΣΚΟΝΔΡΙΑΝΝΗ-ΤΣΙΑΝΤΑ ΙΩΑΝΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ


Κοινότητα Κυψέλης
1. ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
2. ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ
3. ΜΑΝΩΛΗ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΛΑΜΠΡΟΥ
4. ΝΟΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
5. ΠΑΠΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
6. ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΗΣΣΑΡΙΟΥ
7. ΣΥΜΙΤΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΗΦΟΡΟΥ

 

Κοινότητα Λεονταρίου

1. ΓΚΟΝΤΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2. ΜΠΑΛΑΜΠΑΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
3. ΣΑΛΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥΣ
4. ΒΕΝΤΖΟΥΡΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΦΑΙΔΩΝΑ
5. ΣΕΡΕΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Κοινότητα Λουτρού

1. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ-ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
2. ΤΑΜΠΑΚΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3. ΧΑΝΤΖΗΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
4. ΧΑΝΤΖΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
5. ΧΑΡΟΒΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΘΩΜΑ

Κοινότητα Μασχολουρίου

1. ΚΟΚΚΑ-ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ ΑΣΠΑΣΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
2. ΚΟΥΚΟΥΛΗ-ΠΑΠΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΠΕΤΡΟΥ
3. ΚΟΥΤΣΩΝΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΒΑΪΟΥ
4. ΜΗΤΣΙΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
5. ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
6. ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ

Κοινότητα Ματαράγκας

1. ΑΛΜΑΝΤΑΡΙΩΤΟΥ-ΣΠΑΝΙΑ ΛΟΥΛΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2. ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3. ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
4. ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
5. ΚΑΡΑΚΑΞΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
6. ΜΟΥΣΙΩΛΗ ΕΛΕΝΗ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
7. ΜΠΟΥΝΤΟΥΡΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΘΩΜΑ
8. ΡΙΖΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ


Κοινότητα Μαυραχάδων

1. ΚΟΝΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2. ΚΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
3. ΠΑΠΑΔΗΜΑ ΑΓΑΠΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ)
4. ΠΟΛΥΜΕΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝΑ
5. ΡΕΝΤΖΕΛΑΣ ΘΩΜΑΣ του ΜΑΤΘΑΙΟΥ
6. ΧΑΡΟΒΑ-ΧΑΛΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 

Κοινότητα Πασχαλίτσης

1. ΚΑΛΠΙΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
2. ΛΥΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ,
3. ΜΑΚΡΗ ΒΑΪΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
4. ΜΑΝΤΖΙΑΡΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΒΑΪΟΥ
5. ΣΜΕΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Κοινότητα Πύργου Κιερίου

1. ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2. ΠΑΠΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΜΑΤΘΑΙΟΥ
3. ΤΙΝΟΣ ΠΡΟΚΟΠΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
4. ΤΣΙΑΡΑ-ΜΠΑΛΑΝΤΙΝΑ ΒΑΪΑ του ΦΩΤΙΟΥ
5. ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Κοινότητα Σοφάδων

1. ΒΛΟΝΤΖΟΥ-ΤΣΕΡΓΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΚΙΚΗ) του ΘΕΟΚΡΙΤΟΥ
2. ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
3. ΚΑΝΔΗΛΑΣ ΒΑΪΟΣ (ΒΑΚΗΣ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
4. ΚΑΠΕΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
5. ΚΑΡΑΪΣΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ
6. ΝΙΝΑΣΙΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΚΛΕΟΜΕΝΗ
7. ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΙΩΑΝΝΗ
8. ΣΑΚΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
9. ΣΚΡΕΤΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ συζ. ΧΡΗΣΤΟΥ
10. ΤΣΙΤΟΓΛΟΥ-ΒΑΪΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΙΡΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ

Τοπική Κοινότητα Φίλιας

1. ΑΡΒΙΘΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2. ΓΚΑΛΜΠΕΝΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
3. ΚΙΟΥΣΗ ΕΛΕΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ
4. ΠΑΠΠΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΑΓΓΕΛΟΥ
5. ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
6. ΦΡΙΓΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

 

 

e-max.it: your social media marketing partner

  

 

 

 giovannis final orizontio 1