vasilakos sept2020  anakoinosi apozimioseis3

   bronx delivey2xiroskarpos2

 

 

ΔΙΑΦΟΡΑ
Typography

Ο Δήμος Καρδίτσας και ο ΔΟΠΑΚ διοργανώνουν την προσεχή Κυριακή 2 Φεβρουαρίου 2020 και ώρα 19:00 στο Παυσίλυπο, αθλητική γιορτή- εκδήλωση με θέμα ''Διατροφή στον αγωνιστικό Αθλητισμό''.

Εισηγητής θα είναι ο κ. Αθανάσιος Τζιαμούρτας, καθηγητής του Πανεπιστημίου Θεσσαλίας. Ταυτόχρονα στη γιορτή θα γίνουν βραβεύσεις όλων των διακριθέντων αθλητών της Καρδίτσας. Την εκδήλωση θα τιμήσει με την παρουσία του ο Κώστας Γκατσιούδης πρώην Ολυμπιονίκης και πρωταθλητής Ελλάδος στον ακοντισμό. Η εκδήλωση είναι ανοικτή για όλους.

Ειδικότερα βραβεία θα δοθούν:

ΑΘΛΗΤΕΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΡΙΕΣ ΜΕ ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΕΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΔΙΑΚΡΙΣΕΙΣ

• στον Παπαμιχαήλ Αλέξανδρο για την κατάκτηση της 17ης θέσης στο 17ο Παγκόσμιο Πρωτάθλημα στίβου 2019 στη Ντόχα του Κατάρ στο αγώνισμα των 50χλμ βάδην
• στην αθλήτρια Ντρισμπτιώτη Αντιγόνη για την κατάκτηση της 22η θέσης στο 17ο Παγκόσμιο Πρωτάθλημα στίβου 2019 στην Ντόχα του Κατάρ στο αγώνισμα των 20 χλμ βάδην
• στον αθλητή Τσιτσιπά Στέφανο για τις διεθνείς διακρίσεις του στην αντισφαίριση και την συμβολή του στην προβολή της πόλης μας
• στον διεθνή Καλαθοσφαιριστή Ιωάννη Μπουρούση για την συμμετοχή του στο Μουντομπάσκετ 2019 και τις διεθνείς διακρίσεις του στην Καλαθοσφαίριση
• στην διεθνή διαιτητή Κουρομπίλια Χρυσούλα για την συμμετοχή της στο Παγκόσμιο Κύπελλο Ποδοσφαίρου Γυναικών και στο Πρωτάθλημα της SUPER LEAGUE την περίοδο 2019-2020
• στην αθλήτρια Αποστολού Ραφαηλία - Βαϊα για την κατάκτηση της 9ης θέσης στο Παγκόσμιο Πρωτάθλημα στίβου IPC 2019 στο Ντουμπάι στο άλμα εις μήκος

ΑΘΛΗΤΕΣ – ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ ΜΕ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΣΤΗΝ ΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ

• στον αθλητή Τσιάμη Δημήτριο κάτοχο της πανελλήνιας επίδοσης στο άλμα εις τριπλούν για την κατάκτηση της 1ης θέσης στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ανδρών 2019 και την συμμετοχή του με την Εθνική ομάδα Στίβου
• στον Δεληγιάννη Αθανάσιο για την συμμετοχή του ως προπονητής στο 17ο Παγκόσμιο πρωτάθλημα στίβου 2019 στην Ντόχα του Κατάρ
• στον προπονητή Γούσια Νικόλαο για την συμμετοχή της αθλήτριας Αποστολού Ραφαηλίας- Βαϊα στο Παγκόσμιο Πρωτάθλημα στίβου IPC 2019
• στην αθλήτρια Τσινοπούλου Παναγιώτα για την κατάκτηση της 1ης θέσης στο Βαλκανικό Πρωτάθλημα Γυναικών 2019 και της 1ης θέσης στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα στίβου γυναικών 2019 στο αγώνισμα των 20 χλμ βάδην
• στην αθλήτρια Τσιαπράζη Ειρήνη για την διάκριση της με την εθνική ομάδα κολύμβησης και την κατάκτηση της 3ης θέσης στην Πολυεθνή συνάντηση στην Αυστρία στο αγώνισμα της μικτής ομαδικής 4Χ100μ
• στον Καμπίτσα Αθανάσιο για την κατάκτηση της 7ης θέσης στο Παγκόσμιο Πρωτάθλημα διαχρονικών αθλητών κλειστού στίβου 2019 στο άλμα εις ύψος
• στον Λάππα Στέργιο για την κατάκτηση της 1ης θέσης στον Βαλκανικό Πρωτάθλημα ημιμαραθωνίου δρόμου διαχρονικών αθλητών στίβου 2019
• στον Αναστασόπουλο Στυλιανό για την κατάκτηση της 2ης θέσης στο Βαλκανικό Πρωτάθλημα διαχρονικών αθλητών στίβου 2019 στο άλμα εις ύψος
• στον Κωσταβάρα Αθανάσιο για την κατάκτηση της 3ης θέσης στο Βαλκανικό Πρωτάθλημα διαχρονικών αθλητών στίβου 2019 στη δισκοβολία
• στον αθλητή Παπακώστα Δημήτριο για την κατάκτηση της 2ης θέσης στο Βαλκανικό Πρωτάθλημα Ελληνορωμαϊκής πάλης Παμπαίδων 2019 στην κατηγορία των 62 κιλών
• στον Σακελλαρόπουλο Ηλία για την κατάκτηση της 4ης θέσης στο Βαλκανικό Πρωτάθλημα ποδηλασίας δρόμου 2019
• στην Φλώρου Παναγιώτα για την κατάκτηση της 6ης θέσης στο Βαλκανικό Πρωτάθλημα στίβου Κορασίδων 2019 στα 5000μ βάδην
• στον Λάιο Θωμά για την επιλογή του στην Εθνική ομάδα Ποδοσφαίρου Παίδων
• στον Σεραφείμ Θέο για την συμμετοχή του στην Εθνική Ενόπλων Καλαθοσφαίρισης το 2019

ΟΜΑΔΕΣ - ΠΡΟΣΩΠΑ ΠΟΥ ΣΥΜΒΑΛΛΟΥΝ ΣΤΗΝ ΠΡΟΒΟΛΗ ΤΗΣ ΠΟΛΗ ΜΑΣ

• στην Ακαδημία ΕΛΠΙΔΕΣ για την συμμετοχή την περίοδο 2019-2020 στο Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου Γυναικών και τη συμβολή του συλλόγου στην προβολή της πόλης μας
• στον Α.Σ.Καρδίτσας για την συμμετοχή του, την περίοδο 2019-2020 στο Πρωτάθλημα Α2 Καλαθοσφαίρισης Ανδρών και τη συμβολή του στην προβολή της πόλης μας
• στον Σ.Π.Α.Κ. για την συμμετοχή, την περίοδο 2019-2020 στο Πρωτάθλημα Α2 Πετοσφαίρισης Ανδρών, ΄Β Εθνικής Πετοσφαίρισης Γυναικών και τη συμβολή του συλλόγου στην προβολή της πόλης μας
• στην Αναγέννηση Καρδίτσας για την άνοδο και την συμμετοχή, την περίοδο 2019-2020 στο Πρωτάθλημα ΄Γ Εθνικής Καλαθοσφαίρισης Ανδρών και τη συμβολή του συλλόγου στην προβολή της πόλης μας
• στον Σύλλογο Βετεράνων Αθλητών Καρδίτσας για την διοργάνωση του Πανελληνίου Πρωταθλήματος Διαχρονικών Αθλητών 2019 και τη συμβολή του στην προβολή της πόλης μας
• στον Στεφανή Γεώργιο για την συμμετοχή του ως βοηθός επόπτης στο Πρωτάθλημα της SUPER LEAGUE την περίοδο 2019-2020
• στον Διπλάρη Αντώνιο για την συμμετοχή του ως βοηθός επόπτης στο Πρωτάθλημα της SUPER LEAGUE την περίοδο 2019-2020
• στον Μπεκιάρη Λάμπρο για την συμμετοχή του ως διαιτητής στο Πρωτάθλημα της SUPER LEAGUE 2 την περίοδο 2019-2020
• στον Βογιατζή Ελευθέριο για την συμμετοχή του ως βοηθός επόπτης στο Πρωτάθλημα της SUPER LEAGUE 2 την περίοδο 2019-2020

ΑΘΛΗΤΕΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΡΙΕΣ ΑΠΟ 1η έως 3η ΘΕΣΗ ΣΕ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ

• στην αθλήτρια Γερούκη Αλεξάνδρα για την κατάκτηση της 1ης θέσης στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Τεχνικής Κολύμβησης Παγκορασίδων Β 2019 στο αγώνισμα των 100μ και 200μ διπλά πέδιλα
• στην αθλήτρια Χάρμπα Χριστίνα για την κατάκτηση της 1ης θέσης στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Τεχνικής Κολύμβησης Νεανίδων 2019 στα 4Χ100μ διπλά πέδιλα
• στον αθλητή Μπλούφα Μιχαήλ για την κατάκτηση της 2ης θέσης στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Κλασικής Κολύμβησης Παμπαίδων Α 2019 στα 100μ πεταλούδα
• στην αθλήτρια Κωνσταντού Ευαγγελία για την κατάκτηση της 3ης θέσης στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Τεχνικής Κολύμβησης Παγκορασίδων Α 2019 στα 50μ διπλά πέδιλα
• στον αθλητή Άκη Τσουκνίδα για την κατάκτηση της 3ης θέσης στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Τεχνικής Κολύμβησης Παμπαίδων Α 2019 στο αγώνισμα των 50μ, 400μ, 200μ διπλά πέδιλα
• στον αθλητή Κακαράντζα Άγγελο για την κατάκτηση της 2ης θέσης στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ελληνορωμαϊκής Πάλης Παίδων 2019 στην κατηγορία των 71κιλών
• στον αθλητή Κορδολέμη Παναγιώτη για την κατάκτηση της 3ης θέσης στο Πανελλήνιο Σχολικό Πρωτάθλημα Ελληνορωμαϊκής Πάλης 2019 στην κατηγορία των 97 κιλών
• στον αθλητή Μπούσδα Αριστοτέλη για την κατάκτηση της 1ης θέσης στο Πανελλήνιο Σχολικό Πρωτάθλημα Λυκείων στίβου 2019 στα 10000 μέτρα βάδην
• στην Αρβανιτάκου Χρυσάνθη για την κατάκτηση της 1ης θέσης στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα στίβου Παγκορασίδων στα 3000 μέτρα βάδην
• στον Λεοντίδη Σωτήριο για την κατάκτηση της 2ης θέσης στο Πανελλήνιο Σχολικό Πρωτάθλημα στίβου Λυκείων και της 3ης θέσης στο Πρωτάθλημα Παίδων το έτος 2019 στο άλμα εις τριπλούν
• στον Βασιλακάκο Βασίλειο για την κατάκτηση της 3ης θέσης στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα κλειστού στίβου, της 3ης θέσης στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Νέων και της 4ης θέσης στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα στίβου Ανδρών το έτος 2019 στο άλμα εις ύψος
• στον αθλητή Βαϊόπουλο Φώτιο για την κατάκτηση της 1ης θέσης στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα στίβου Ατόμων με Αναπηρίες στον ακοντισμό στην κατηγορία 57
• στον αθλητή Μπαντέλα Ευάγγελο για την κατάκτηση της 1ης θέσης στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα στίβου Ατόμων με Αναπηρίες στον δρόμο 5000μ στην κατηγορία 46
• στον αθλητή Αγγέλη Αθανάσιο για την κατάκτηση της 2ης θέσης στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα στίβου Ατόμων με Αναπηρίες στην σφαιροβολία στην κατηγορία 34
• στον αθλητή Καρρά Παντελή για την κατάκτηση της 3ης θέσης στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα στίβου Ατόμων με Αναπηρίες στην κορίνα και στην δισκοβολία στην κατηγορία 51
• στον αθλητή Τσίπρα Δημήτριο για την κατάκτηση της 3ης θέσης στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα στίβου Ατόμων με Αναπηρίες στον δισκοβολία Ανδρών στην κατηγορία 55

 

ΑΘΛΗΤΕΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΡΙΕΣ ΑΠΟ 4η έως 6η ΘΕΣΗ ΣΕ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ

• στον αθλητή Χαλίλη Χρήστο για την κατάκτηση της 4ης θέσης στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Τεχνικής Κολύμβησης Παίδων 2019 στα 400μ διπλά πέδιλα
• στον αθλητή Μπάντρα Θωμά για την κατάκτηση της 5ης θέσης στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Τεχνικής Κολύμβησης Παμπαίδων Α 2019 στα 100μ και 400μ διπλά πέδιλα
• στην αθλήτρια Τσιαπέρα Χριστιάνα για την κατάκτηση της 6η θέσης στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Κλασικής Κολύμβησης Κορασίδων 2019 στα 100μ ύπτιο
• στην αθλήτρια Κωνσταντού Μαργαρίτα για την κατάκτηση της 6ης θέσης στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Τεχνικής Κολύμβησης Παγκορασίδων Β 2019 στα 50μ διπλά πέδιλα
• στην αθλήτρια Δεμικέλη Αγγελική για την κατάκτηση της 6ης θέσης στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Κλασικής Κολύμβησης Παγκορασίδων Α 2019 στο αγώνισμα των 50μ πρόσθιο
• στην αθλήτρια Καλογριανίτη Νίκη για την κατάκτηση της 5ης θέσης στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα στίβου Νέων Γυναικών 2019 στα 800 μέτρα
• στην αθλήτρια Λεοντίδου Ξένη για την κατάκτηση της 5ης θέσης στο Πανελλήνιο Σχολικό Πρωτάθλημα στίβου Λυκείων και στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Νεανίδων το έτος 2019 στο άλμα εις τριπλούν
• στην αθλήτρια Γατή Φιλίππα-Μαρία για την κατάκτηση της 6ης θέσης στο Πανελλήνιο Σχολικό Πρωτάθλημα Λυκείων στίβου 2019 στα 5000 μέτρα βάδην
• στην αθλήτρια Αδαμοπούλου Μαρία για την κατάκτηση της 4ης θέσης στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Γυναικών Ταεκβοντό 2019
• στην αθλήτρια Μπολτσή Άρτεμις για την κατάκτηση της 4ης θέσης στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Γυναικών Ταεκβοντό 2019
• στον αθλητή Ντηλιά Νικόλαο για την κατάκτηση της 4ης θέσης στο Πανελλήνιο Σχολικό Πρωτάθλημα Ταεκβοντό 2019
• στην αθλήτρια Βαρυτίμου Κατερίνα για την κατάκτηση της 4ης θέσης στο Πανελλήνιο Σχολικό Πρωτάθλημα Ταεκβοντό και της 5ης θέσης στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Γυναικών
• στην αθλήτρια Χαντζιάρα Ευτυχία για την κατάκτηση της 6ης θέσης στο Πανελλήνιο Σχολικό Πρωτάθλημα Ταεκβοντό 2019
• στον αθλητή Δημητρακάκη Απόστολο για την κατάκτηση της 6ης θέσης στο Πανελλήνιο Σχολικό Πρωτάθλημα Ταεκβοντό 2019
• στον αθλητή Μαυρόπουλο Ιωάννη για την κατάκτηση της 6ης θέσης στο Πανελλήνιο Σχολικό Πρωτάθλημα Ταεκβοντό 2019
• στον Μπίρο Ευθύμιο για την κατάκτηση της 5ης θέσης στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Εφήβων Καράτε 2019 στην κατηγορία των +70κιλών

e-max.it: your social media marketing partner

mbgif2

 giovannis final orizontio 1

  

 joinbanner2

bronx delivey1

 

 

 

!-- Go to www.addthis.com/dashboard to customize your tools -->