night monimo     panko banner

 

 

  

ΜΠΑΣΚΕΤ
Typography

Επί ποδός βρίσκονται οι Τιτάνες για το Κυριακάτικο ντέρμπι (10/11) με τη Νίκη Βόλου στον Παλαμά!

Η ομάδα του Παναγιώτη Γκουγκουτούδη προέρχεται από δύο διαδοχικές νίκες-χρυσάφι στην κόψη του ξυραφιού, έχοντας με αυτά τα αποτελέσματα ανεβάσει κατακόρυφα το ηθικό της και θα υποδεχτεί έναν ισχυρό αντίπαλο με στόχο την υπέρβαση δυνάμεων και στόχων!

Η Νίκη Βόλου έχει δομηθεί φέτος με σκοπό να πρωταγωνιστήσει και μετρά μόλις μία ήττα, αυτή από τον αήττητο Αίολο Τρικάλων. Μία μόνο ήττα, όμως μετρούν και οι Τιτάνες που αυτή τη στιγμή ισοβαθμούν στη 2η θέση μαζί με άλλες τρεις ομάδες και θα διεκδικήσουν την ευκαιρία να βρεθούν την Κυριακή ακόμη και στην κορυφή της βαθμολογίας.

Οι Παλαμιώτες βγήκαν αλώβητοι από μία σειρά αγώνων που κρίθηκαν στις λεπτομέρειες, κερδίζοντας πόντους σε αυταπάρνηση, αποφασιστικότητα και επιδεικνύοντας χαρακτήρα νικητή. Με αυτά τα χαρακτηριστικά, οι Τιτάνες θέλουν να αγωνιστούν και κόντρα στη Νίκη Βόλου, όπου το μέλημα είναι να έχουν διάρκεια στην απόδοσή τους και να μείνουν όσο το  δυνατόν πιο πολύ μέσα στο παιχνίδι.

Η έδρα του Παλαμά είναι από τις πιο δυνατές και ιδιαίτερες στην κατηγορία και σίγουρα το σύνολο του Π. Γκουγκουτούδη ποντάρει αρκετά σε αυτόν τον παράγοντα.

Η εβδομάδα προετοιμασίας περιλάμβανε προσήλωση στα αγωνιστικά στοιχεία του αντιπάλου, με τον έμπειρο τεχνικό να βρίσκεται στην ευχάριστη θέση να υπολογίζει σε όλους τους παίχτες του.

Η αναμέτρηση ορίστηκε για την Κυριακή (10/11) στις 17:00 στο κλειστό του Παλαμά, με διαιτητικό δίδυμο της αναμέτρησης το Ιωάννης Μαραμής-Θεμιστοκλής Κοντογιάννης από τον Σύνδεσμο Διαιτητών Κεντρικής-Δυτικής Θεσσαλίας.

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές της 5ης αγωνιστικής στον 3ο Όμιλο της Γ' Εθνικής:

Κυριακή 10 Νοεμβρίου

Βόλου 17.00 Ολυμπιακός Βόλου-ΑΓΣ Ιωαννίνων Δέλλας-Κώνης (Τσιργουλας)

Παλαμά 17.00 Τιτάνες Παλαμά-Νίκη Βόλου Μαραμής-Κοντογιάννης (Χλωρός)

Ιωαννίνων (Νέο) 17.00 ΣΚ Ιωάννινα-Αριστοτέλης Φλ. Ελευθεριάδης Πλ.-Λαδάς (Τσιγκέλης)

Κέρκυρας 17.00 Φαίακας-Αετοί Βέροιας Κάννης-Βιννής (Πουλής)

Κατσιμήδου 17.00 Αίολος Τρικάλων-Αναγέννηση Καρδίτσας Μπουγλος Π.-Τσάλλας (Κουσαϊτης)

Αριδαίας 17.00 Αριδαία-Μελίκη Εκιζογλου-Χατζηχαρίσης (Ελευθεριάδης Παντ.)

Ρεπό: Ίκαροι Τρικάλων

 

e-max.it: your social media marketing partner

  

 

 

 giovannis final orizontio 1

  

giovani teliki

 kafes2

 night monimo