vasilakos septemvrios2019

  

ΜΠΑΣΚΕΤ
Typography

 Πραγματοποιήθηκε σήμερα (20/8) το μεσημέρι στα γραφεία της ΕΟΚ η κλήρωση για το πρωτάθλημα της Γ' Εθνικής μπάσκετ 2019-20.

Ως γνωστόν, στον 3ο Όμιλο συμμετέχουν οι εκπρόσωποι του νομού μας, με τους Τιτάνες Παλαμά και την Αναγέννηση Καρδίτσας να εκκινούν την προσπάθειά τους από τις έδρες τους.

Η ομάδα του Παλαμά θα υποδεχθεί τον νεοφώτιστο ΦΟ Αριδαίας, ενώ ντέρμπι με...έντονο ποδοσφαιρικό άρωμα περιμένει τους Κιτρινόμαυρους που θα υποδεχθούν τη Νίκη Βόλου την Κυριακή 13 Οκτωβρίου 2019.

Το πρώτο ντέρμπι μεταξύ των δύο ομάδων του νομού μας θα λάβει χώρα στην 8η αγωνιστική και στο κλειστό της Καρδίτσας στις 8 Δεκεμβρίου.

Θυμίζουμε ότι οι δύο πρώτοι του Ομίλου προβιβάζονται στη Β' Εθνική και οι τρεις τελευταίες ομάδες θα υποβιβαστούν στα τοπικά πρωταθλήματα των Ενώσεών τους.

Τέλος, να επισημάνουμε ότι ο 3ος Όμιλος παρουσιάζει μεγάλο ενδιαφέρον και σε ό,τι αφορά τα τοπικά ντέρμπι, αφού συνολικά σε αυτόν συμμετέχουν έξι Θεσσαλικές ομάδες.

Αναλυτικά το πλήρες πρόγραμμα:

1η Αγωνιστική - 13/10/19
Τιτάνες Παλαμά - ΦΟ Αριδαίας
ΣΚ Ιωαννίνων - Ίκαροι Τρικάλων
Φαίακας Κέρκυρας - Μελίκη
Αίολος Τρικάλων - ΑΓΣ Ιωαννίνων
Αναγέννηση Καρδίτσας BC - Νίκη Βόλου
Αετοί Βέροιας - Αριστοτέλης Φλώρινας
Ρεπό: Ολυμπιακός Βόλου

2η Αγωνιστική - 20/10/19
ΦΟ Αριδαίας - Ολυμπιακός Βόλου
Ίκαροι Τρικάλων - Τιτάνες Παλαμά
Μελίκη - ΣΚ Ιωαννίνων
ΑΓΣ Ιωαννίνων - Φαίακας Κέρκυρας
Νίκη Βόλου - Αίολος Τρικάλων
Αριστοτέλης Φλώρινας - Αναγέννηση Καρδίτσας BC
Ρεπό: Αετοί Βέροιας

3η Αγωνιστική - 27/10/19
Ολυμπιακός Βόλου- Ίκαροι Τρικάλων
Τιτάνες Παλαμά - Μελίκη
ΣΚ Ιωαννίνων - ΑΓΣ Ιωαννίνων
Φαίακας Κέρκυρας- Νίκη Βόλου
Αίολος Τρικάλων - Αριστοτέλης Φλώρινας
Αναγέννηση Καρδίτσας BC - Αετοί Βέροιας
Ρεπό: ΦΟ Αριδαίας

4η Αγωνιστική - 03/11/19
Μελίκη - Ολυμπιακός Βόλου
ΑΓΣ Ιωαννίνων - Τιτάνες Παλαμά
Νίκη Βόλου - ΣΚ Ιωαννίνων
Αριστοτέλης Φλώρινας - Φαίακας Κέρκυρας
Αετοί Βέροιας- Αίολος Τρικάλων
Ίκαροι Τρικάλων - ΦΟ Αριδαίας
Ρεπό: Αναγέννηση Καρδίτσας BC

5η Αγωνιστική - 10/11/19
Ολυμπιακός Βόλου- ΑΓΣ Ιωαννίνων
Τιτάνες Παλαμά - Νίκη Βόλου
ΣΚ Ιωαννίνων - Αριστοτέλης Φλώρινας
Φαίακας Κέρκυρας- Αετοί Βέροιας
Αίολος Τρικάλων - Αναγέννηση Καρδίτσας BC
ΦΟ Αριδαίας - Μελίκη
Ρεπό: Ίκαροι Τρικάλων

6η Αγωνιστική - 24/11/19
Νίκη Βόλου - Ολυμπιακός Βόλου
Αριστοτέλης Φλώρινας - Τιτάνες Παλαμά
Αετοί Βέροιας- ΣΚ Ιωαννίνων
Αναγέννηση Καρδίτσας BC - Φαίακας Κέρκυρας
ΑΓΣ Ιωαννίνων - ΦΟ Αριδαίας
Μελίκη - Ίκαροι Τρικάλων
Ρεπό: Αίολος Τρικάλων

7η Αγωνιστική - 01/12/19
Ολυμπιακός Βόλου- Αριστοτέλης Φλώρινας
Τιτάνες Παλαμά - Αετοί Βέροιας
ΣΚ Ιωαννίνων - Αναγέννηση Καρδίτσας BC
Φαίακας Κέρκυρας- Αίολος Τρικάλων
ΦΟ Αριδαίας - Νίκη Βόλου
Ίκαροι Τρικάλων - ΑΓΣ Ιωαννίνων
Ρεπό: Μελίκη

8η Αγωνιστική - 08/12/19
Αετοί Βέροιας- Ολυμπιακός Βόλου
Αναγέννηση Καρδίτσας BC - Τιτάνες Παλαμά
Αίολος Τρικάλων - ΣΚ Ιωαννίνων
Αριστοτέλης Φλώρινας - ΦΟ Αριδαίας
Νίκη Βόλου - Ίκαροι Τρικάλων
ΑΓΣ Ιωαννίνων - Μελίκη
Ρεπό: Φαίακας Κέρκυρας

9η Αγωνιστική - 15/12/19
Ολυμπιακός Βόλου- Αναγέννηση Καρδίτσας BC
Τιτάνες Παλαμά - Αίολος Τρικάλων
ΣΚ Ιωαννίνων - Φαίακας Κέρκυρας
ΦΟ Αριδαίας - Αετοί Βέροιας
Ίκαροι Τρικάλων - Αριστοτέλης Φλώρινας
Μελίκη - Νίκη Βόλου
Ρεπό: ΑΓΣ Ιωαννίνων

10η Αγωνιστική - 22/12/19
Αίολος Τρικάλων - Ολυμπιακός Βόλου
Φαίακας Κέρκυρας- Τιτάνες Παλαμά
Αναγέννηση Καρδίτσας BC - ΦΟ Αριδαίας
Αετοί Βέροιας- Ίκαροι Τρικάλων
Αριστοτέλης Φλώρινας - Μελίκη
Νίκη Βόλου - ΑΓΣ Ιωαννίνων
Ρεπό: ΣΚ Ιωαννίνων

11η Αγωνιστική - 05/01/20
Ολυμπιακός Βόλου- Φαίακας Κέρκυρας
Τιτάνες Παλαμά - ΣΚ Ιωαννίνων
ΦΟ Αριδαίας - Αίολος Τρικάλων
Ίκαροι Τρικάλων - Αναγέννηση Καρδίτσας BC
Μελίκη - Αετοί Βέροιας
ΑΓΣ Ιωαννίνων - Αριστοτέλης Φλώρινας
Ρεπό: Νίκη Βόλου

12η Αγωνιστική - 12/01/20
ΣΚ Ιωαννίνων - Ολυμπιακός Βόλου
Φαίακας Κέρκυρας- ΦΟ Αριδαίας
Αίολος Τρικάλων - Ίκαροι Τρικάλων
Αναγέννηση Καρδίτσας BC - Μελίκη
Αετοί Βέροιας- ΑΓΣ Ιωαννίνων
Αριστοτέλης Φλώρινας - Νίκη Βόλου
Ρεπό: Τιτάνες Παλαμά

13η Αγωνιστική - 19/01/20
Ολυμπιακός Βόλου- Τιτάνες Παλαμά
ΦΟ Αριδαίας - ΣΚ Ιωαννίνων
Ίκαροι Τρικάλων - Φαίακας Κέρκυρας
Μελίκη - Αίολος Τρικάλων
ΑΓΣ Ιωαννίνων - Αναγέννηση Καρδίτσας BC
Νίκη Βόλου - Αετοί Βέροιας
Ρεπό: Αριστοτέλης Φλώρινας

14η Αγωνιστική - 26/01/20
ΦΟ Αριδαίας - Τιτάνες Παλαμά
Ίκαροι Τρικάλων - ΣΚ Ιωαννίνων
Μελίκη - Φαίακας Κέρκυρας
ΑΓΣ Ιωαννίνων - Αίολος Τρικάλων
Νίκη Βόλου - Αναγέννηση Καρδίτσας BC
Αριστοτέλης Φλώρινας - Αετοί Βέροιας
Ρεπό: Ολυμπιακός Βόλου

15η Αγωνιστική - 02/02/20
Ολυμπιακός Βόλου- ΦΟ Αριδαίας
Τιτάνες Παλαμά - Ίκαροι Τρικάλων
ΣΚ Ιωαννίνων - Μελίκη
Φαίακας Κέρκυρας- ΑΓΣ Ιωαννίνων
Αίολος Τρικάλων - Νίκη Βόλου
Αναγέννηση Καρδίτσας BC - Αριστοτέλης Φλώρινας
Ρεπό: Αετοί Βέροιας

16η Αγωνιστική - 09/02/20
Ίκαροι Τρικάλων - Ολυμπιακός Βόλου
Μελίκη - Τιτάνες Παλαμά
ΑΓΣ Ιωαννίνων - ΣΚ Ιωαννίνων
Νίκη Βόλου - Φαίακας Κέρκυρας
Αριστοτέλης Φλώρινας - Αίολος Τρικάλων
Αετοί Βέροιας- Αναγέννηση Καρδίτσας BC
Ρεπό: ΦΟ Αριδαίας

17η Αγωνιστική - 23/02/20
Ολυμπιακός Βόλου- Μελίκη
Τιτάνες Παλαμά - ΑΓΣ Ιωαννίνων
ΣΚ Ιωαννίνων - Νίκη Βόλου
Φαίακας Κέρκυρας- Αριστοτέλης Φλώρινας
Αίολος Τρικάλων - Αετοί Βέροιας
ΦΟ Αριδαίας - Ίκαροι Τρικάλων
Ρεπό: Αναγέννηση Καρδίτσας BC

18η Αγωνιστική - 08/03/20
ΑΓΣ Ιωαννίνων - Ολυμπιακός Βόλου
Νίκη Βόλου - Τιτάνες Παλαμά
Αριστοτέλης Φλώρινας - ΣΚ Ιωαννίνων
Αετοί Βέροιας- Φαίακας Κέρκυρας
Αναγέννηση Καρδίτσας BC - Αίολος Τρικάλων
Μελίκη - ΦΟ Αριδαίας
Ρεπό: Ίκαροι Τρικάλων

19η Αγωνιστική - 15/03/20
Ολυμπιακός Βόλου- Νίκη Βόλου
Τιτάνες Παλαμά - Αριστοτέλης Φλώρινας
ΣΚ Ιωαννίνων - Αετοί Βέροιας
Φαίακας Κέρκυρας- Αναγέννηση Καρδίτσας BC
ΦΟ Αριδαίας - ΑΓΣ Ιωαννίνων
Ίκαροι Τρικάλων - Μελίκη
Ρεπό: Αίολος Τρικάλων

20ή Αγωνιστική - 22/03/20
Αριστοτέλης Φλώρινας - Ολυμπιακός Βόλου
Αετοί Βέροιας- Τιτάνες Παλαμά
Αναγέννηση Καρδίτσας BC - ΣΚ Ιωαννίνων
Αίολος Τρικάλων - Φαίακας Κέρκυρας
Νίκη Βόλου - ΦΟ Αριδαίας
ΑΓΣ Ιωαννίνων - Ίκαροι Τρικάλων
Ρεπό: Μελίκη

21η Αγωνιστική - 29/03/20
Ολυμπιακός Βόλου- Αετοί Βέροιας
Τιτάνες Παλαμά - Αναγέννηση Καρδίτσας BC
ΣΚ Ιωαννίνων - Αίολος Τρικάλων
ΦΟ Αριδαίας - Αριστοτέλης Φλώρινας
Ίκαροι Τρικάλων - Νίκη Βόλου
Μελίκη - ΑΓΣ Ιωαννίνων
Ρεπό: Φαίακας Κέρκυρας

22η Αγωνιστική - 05/04/20
Αναγέννηση Καρδίτσας BC - Ολυμπιακός Βόλου
Αίολος Τρικάλων - Τιτάνες Παλαμά
Φαίακας Κέρκυρας- ΣΚ Ιωαννίνων
Αετοί Βέροιας- ΦΟ Αριδαίας
Αριστοτέλης Φλώρινας - Ίκαροι Τρικάλων
Νίκη Βόλου - Μελίκη
Ρεπό: ΑΓΣ Ιωαννίνων

23η Αγωνιστική - 12/04/20
Ολυμπιακός Βόλου- Αίολος Τρικάλων
Τιτάνες Παλαμά - Φαίακας Κέρκυρας
ΦΟ Αριδαίας - Αναγέννηση Καρδίτσας BC
Ίκαροι Τρικάλων - Αετοί Βέροιας
Μελίκη - Αριστοτέλης Φλώρινας
ΑΓΣ Ιωαννίνων - Νίκη Βόλου
Ρεπό: ΣΚ Ιωαννίνων

24η Αγωνιστική - 26/04/20
Φαίακας Κέρκυρας- Ολυμπιακός Βόλου
ΣΚ Ιωαννίνων - Τιτάνες Παλαμά
Αίολος Τρικάλων - ΦΟ Αριδαίας
Αναγέννηση Καρδίτσας BC - Ίκαροι Τρικάλων
Αετοί Βέροιας- Μελίκη
Αριστοτέλης Φλώρινας - ΑΓΣ Ιωαννίνων
Ρεπό: Νίκη Βόλου

25η Αγωνιστική - 03/05/20
Ολυμπιακός Βόλου- ΣΚ Ιωαννίνων
ΦΟ Αριδαίας - Φαίακας Κέρκυρας
Ίκαροι Τρικάλων - Αίολος Τρικάλων
Μελίκη - Αναγέννηση Καρδίτσας BC
ΑΓΣ Ιωαννίνων - Αετοί Βέροιας
Νίκη Βόλου - Αριστοτέλης Φλώρινας
Ρεπό: Τιτάνες Παλαμά

26η Αγωνιστική - 10/05/20
Τιτάνες Παλαμά - Ολυμπιακός Βόλου
ΣΚ Ιωαννίνων - ΦΟ Αριδαίας
Φαίακας Κέρκυρας- Ίκαροι Τρικάλων
Αίολος Τρικάλων - Μελίκη
Αναγέννηση Καρδίτσας BC - ΑΓΣ Ιωαννίνων
Αετοί Βέροιας- Νίκη Βόλου
Ρεπό: Αριστοτέλης Φλώρινας

e-max.it: your social media marketing partner

  

 

 

 giovannis final orizontio 1

  

 

 karla teliko

giovani teliki

kafes2