night monimo  vasilakos after xristougena1  

 

 

  

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ
Typography

Γνωστοί έγιναν οι διαιτητές των αγώνων της ΕΠΣΚ.

Αναλυτικά:

Σάββατο 25-1-2020 και ώρα 15:00

Α΄ Ερασιτεχνική

Ηρακλής Σοφάδων – Απόλλων Μακρυχωρίου

Μπεκιάρης – Διπλάρης – Τίκας Δ.Χ

Παρατηρητής Διαιτησίας: Αγγελακόπουλος Ι.

Παρατηρητής αγώνα: Μπετζούνης Σπ.

Α.Ε Καππαδοκικού – Π.Ο Αστέρας Δασοχωρίου

Τακόπουλος – Βογιατζής – Κανιούρας

Παρατηρητής αγώνα: Βλάχος Γ.

Α.Ο Ταυρωπός – Α.Ο Καρδίτσας

Βαρλάμης – Καλογριανίτης – Διπλάρης Μ.

Παρατηρητής διαιτησίας: Στάθης Α.

Παρατηρητής αγώνα: Μπρούτσος Π.

Α.Ο Αστέρας – ΑΟΚ Πάμισσος

Κυρίτσης – Κλησιάρχης – Χασιώτης

Παρατηρητής αγώνα: Χατζής Ηλ.

Α.Σ Αναγέννηση – Α.Ο Φύλλου

Κουκουζέλης – Παπαλίτσας – Στρατίκης

Παρατηρητής Διαιτησίας: Κοφίτσας Μ.

Παρατηρητής αγώνα: Φιλίππου Σ.

ΠΟΜ Θεσσαλικός – Α.Ο Μαυραική

Μαριολάς – Μπενέκης – Αβραμόπουλος

Παρτηρητής αγώνα: Καραγιάννης Β.

Σάββατο 25-1-2020 και ώρα 15:00

Α1΄Ερασιτεχνική

Άρης Καρδίτσας – Α.Σ Νεφέλη

Γαλάνης – Πολύζος – Πεταλάς

Α.Ο Ελπίδα – Α.Ε Καρποχωρίου

Δημάκης – Τραμπούρας – Δόκος

Π.Ο Παλαμαική – Α.Σ Διγενής(γηπ: Μάρκου)

Στεφανής – Τσιαμούρας – Αντωνίου Χ.

Α.Σ Αργιθέα – Αετός Αγίου Θεοδώρου

Αντωνίου Φ. – Μετοχιανάκης – Καλογρίτσας

Α.Ο Μαγούλα – Α.Ε Μουζακίου

Φούκης – Σακκάς – Μάμαλης

Αστήρ Βλοχού – Α.Ο Προδρομιακός

Μαλλιώρας – Αργυρόπουλος – Ζούκας

Ερμής Μαυραχάδων 2014 – Α.Ε Λεονταρίου

Κουκούλη – Γιοβάνης – Γιαννής

Κυριακή 26-1-2020 και ώρα 15:00

Α΄ Ερασιτεχνική

Α.Ο Αγναντερού – Α.Ο Κρανέας

Μπεκιάρης – Διπλάρης – Στεφανής

Πρατηρητής Διαιτησίας: Κοντονίκας Γ.

Παρατηρητής αγώνα: Κυρίτσης Θ.

Κυριακή 26-1-2020 και ώρα 15:00

Β΄ Ερασιτεχνική

2ος όμιλος

Ολυμπιακός Παλ/σιου- Ακαδημία Πανελλήνιος

Κουτρομάνος – Γαλάνης – Πολύζος

Α.Ο Μορφοβουνίου – Εθνικός Καρδίτσας(γηπ: Μυρίνης)

Τζέλλος – Γανιάς – Τραμπούρας

Α.Σ Βαγγελίτσα Κουσιάντζα – Α.Ο Ασπίδα(γηπ: Βοηθ. Νοσοκομείου)

Γιαννής – Λιάσκος – Κόκκινος

ΑΣΜ Καραισκάκης – Ακαδημία Ποδοσφαίρου

Γκούζας Φ. – Μετοχιανάκης – Κυρίτσης

Θύελλα Νεοχωρίου – Α.Ο Αστροναύτης

Στρατίκης – Κουκουζέλης – Κουκούλη

Ατρόμητος Γεωργικού – Α.Ο Φράγκου(γηπ: Κρύας Βρύσης)

Αντωνίου Φ. – Φούκης – Βαρλάμης

Αίας Μαραθέας – Α.Σ Πλαστήρας

Κλησιάρχης – Βογιατζής – Χασιώτης

e-max.it: your social media marketing partner

mbgif2

 giovannis final orizontio 1

  

giovani teliki

 

 kafes2

 night monimo