bronx proino1  vasilakos after xristougena1  

 

 

  

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ
Typography

Ανακοινώθηκαν απο την ΕΠΣΚ οι διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου. Αναλυτικά:

Σάββατο 11-1-2020 και ώρα 15:00

Α΄ Ερασιτεχνική

Α.Ο Ταυρωπός – Απόλλων Μακρυχωρίου

Φούκης – Τίκας Δ.Χ – Καλογριανίτης

Παρατηρητής Διαιτησίας: Κοφίτσας Μ.

Παρατηρητής αγώνα: Χατζής Ηλ.

Α.Ο Αγναντερού – Α.Ε Καππαδοκικού

Βαρλάμης – Μετοχιανάκης – Καλογρίτσας

Παρατηρητής αγώνα: Κυρίτσης Θ.

Α.Ο Αστέρας – Ηρακλής Σοφάδων

Βαφειάδης – Κανιούρας – Γκούζας Ι.

Παρατηρητής Διαιτησίας: Στάθης Α.

Παρατηρητής αγώνα: Μπετζούνης Σπ

Α.Σ Αναγέννηση – Π.Ο Αστέρας Δασοχωρίου(Δημ. Στάδιο Καρδίτσας)

Γκούζας Φ. – Γιοβάνης – Καραγιώτα

Παρατηρητής αγώνα: Φιλίππου Σ.

ΠΟΜ Θεσσαλικός – Α.Ο Καρδίτσας

Κυρίτσης – Κλησιάρχης – Παλούκης

Παρατηρητής αγώνα: Μπρούτσος Π.

Α.Ο Μαυραική – Α.Ο Κρανέας

Μαριολάς – Πολύζος – Τσιαμούρας

Παρατηρητής αγώνα: Βλάχος Γ.

Α.Ο Φύλλου – ΑΟΚ Πάμισσος

Τακόπουλος – Μπενέκης – Αβραμόπουλος

Παρατηρητής αγώνα: Καραγιάννης Β.

Σάββατο 11-1-2020 και ώρα 15:00

Α1΄Ερασιτεχνική

Άρης Καρδίτσας – Α.Σ Διγενής

Μπεκιάρης – Βογιατζής – Χασιώτης

Παρατηρητής Διαιτησίας: Κοντονίκας Γ.

Παρατηρητής αγώνα: Νταουτάς Γ.

Α.Ε Καρποχωρίου – Αετός Αγίου Θεοδώρου

Κουκουζέλης – Δόκος – Στρατίκης

Παρατηρητής αγώνα: Μπουντούρης Α.

Α.Σ Νεφέλη – Α.Ε Μουζακίου

Τραμπούρας – Γαλάνης – Αντωνίου Χ

Α.Ο Ελπίδα – Α.Ο Προδρομιακός

Αντωνίου Φ. – Σακκάς – Ζούκας

Παρατηρητής αγώνα: Κρανής Γ.

Π.Ο Παλαμαική – Α.Ε Λεονταρίου

Κουκούλη – Γιαννής – Κόκκινος

Α.Σ Αργιθέα – Π.Α Σοφάδων

Μαλλιώρας – Αργυρόπουλος – Μάμαλης

Α.Ο Μαγούλα – Νέα Νίκη Καμινάδων

Κουτρομάνος – Χατζηγεωργίου – Πολυμέρου

Αστήρ Βλοχού – Ερμής Μαυραχάδων 2014

Δημάκης – Γούσιας – Λιάσκος

Κυριακή 12-1-2020 και ώρα 15:00

Β΄ Ερασιτεχνική

1ος όμιλος

Ατρόμητος Πτελοπούλας – Α.Σ Κένταυρος

Γαλάνης – Δημάκης – Γούσιας

Αίας Καρποχωρίου – Αετός Καλλιφωνίου

Μετοχιανάκης – Βαρλάμης – Τραμπούρας

Α.Σ Ενιππέας – Α.Ο Ζαιμίου

Γιαννής – Δόκος – Ευαγγέλου

Α.Ε Ρούσσου – Δόξα Αμπέλου

Τζέλος – Κυρίτσης – Μαλιώρας

Θεσσαλικός Γοργοβιτών – Α.Ο Μελισσοχωρίου

Κλησιάρχης – Διπλάρης – Βογιατζής

Παρατηρητής Διαιτησίας: Αγγελακόπουλος Ι.

Παρατηρητής αγώνα: Μπέτσιος Φ.

Δόξα Μάρκου – Άρης Αγίας Παρασκευής

Στεφανής – Μπεκιάρης – Τακόπουλος

2ος όμιλος

Ακαδημία Πανελλήνιος – Α.Ο Ασπίδα

Σακκάς – Γιοβάνης – Γκούζας Ι.

ΣΦ Αργεντινή Καρδίτσας – Ακαδημία Ποδοσφαίρου

Γαννιάς – Κόκκινος – Αντωνίου Χ.

Ολυμπιακός Παλ/σιου – Α.Ο Αστροναύτης

Χατζηγεωργίου – Βαφειάδης – Γκούζας Φ.

Α.Ο Μορφοβουνίου – Α.Ο Φράγκου(γηπ: Μυρίνης)

Μπενέκης – Παλούκης – Αβραμόπουλος

Α.Σ Βαγγελίτσα Κουσιάντζα – Α.Σ Πλαστήρας(Βοηθ. Νοσοκομείου)

Στρατίκης – Τσιαμούρας – Παπουτσής

ΑΣΜ Καραισκάκης – Αίας Μαραθέας

Πολύζος – Αργυρόπουλος – Ζούκας

Θύελλα Νεοχωρίου – Ατρόμητος Γεωργικού

Κουκούλης Π – Κουκούλη – Χασιώτης

e-max.it: your social media marketing partner

mbgif2

 giovannis final orizontio 1

  

giovani teliki

night monimo

 bronx proino2