night monimo  vasilakos xristougenna

 

  

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ
Typography

Η Επιτροπή Διαιτησίας της ΕΠΣΚ ανακοίνωσε τους ορισμούς διαιτητών για τα πρωταθλήματα της Α', Α1 και Β' Ερασιτεχνικής που θα διεξαχθούν το Σαββατοκύριακο 23-24 Νοεμβρίου 2019.

Σάββατο 23-11-2019 και ώρα  15:00

A΄Ερασιτεχνική

ΠΟΜ Θεσσαλικός – Α.Ο Φύλλου Κουκούλη-Χασιώτης-Σακκάς
Α.Σ Αναγέννηση – ΑΟΚ Πάμισσος  Στεφανής-Καλογριανίτης-Παλούκης
Α.Ο Αστέρας – Α.Ο Κρανέας Κυρίτσης-Στρατίκης-Γιοβάνης
Α.Ο Αγναντερού – Α.Ο Καρδίτσας  Βαρλάμης-Γκούζας Ι-Κουκούλης Π
Α.Ο Ταυρωπός – Π.Ο Αστέρας Δασοχωρίου Κουκουζέλης-Γιαννής-Καραγιώτα
Ηρακλής Σοφάδων – Α.Ε Καππαδοκικού  Μπλιτσογιάννης-Πολύζος-Δόκος

Σάββατο 23-11-2019 και ώρα  15:00

Α1΄Ερασιτεχνική

Άρης Καρδίτσας – Νέα Νίκη Καμινάδων Μαργιολάς-Πεταλάς-Γαλάνης
Π.Α Σοφάδων – Ερμής Μαυραχάδων 2014 Βαφειάδης-Καλογρίτσας-Ευαγγέλου
Α.Ε Λεονταρίου – Αστήρ Βλοχού Δημάκης-Κλησιάρχης-Αντωνίου Χ
Α.Ο Προδρομιακός – Α.Ο Μαγούλας Γκουντέλας-Αντωνίου Φ-Καλλιάρα 
Α.Ε Μουζακίου – Α.Σ Αργιθέα Μπεκιάρης-Βογιατζής-Παπαλίτσας
Αετός Αγίου Θεοδώρου – Π.Ο Παλαμαική Μαλλιώρας-Αργυρόπουλος-Μάμαλης
Α.Ε Καρποχωρίου – Α.Σ Νεφέλη(15:15) Φούκης-Ζούκας-Λιάσκος

Κυριακή 24-11-2019 και ώρα 15:00

Α΄ Ερασιτεχνική

Απόλλων Μακρυχωρίου- Α.Ο Μαυραική Τακόπουλος-Τίκας Δ.Χ-Παπαλίτσας

Κυριακή 24-11-2019 και ώρα 15:00

Α1΄ Ερασιτεχνική

Α.Σ Διγενής – Α.Ο Ελπίδα Γκούζας Φ-Στεφανής-Κανιούρας

Κυριακή 24-11-2019 και ώρα 13:00

Β΄ Ερασιτεχνική

2ος όμιλος

Α.Ο Ασπίδα – Α.Ο Μορφοβουνίου  Στρατίκης-Κουκούλη-Κόκκινος

Κυριακή 24-11-2019 και ώρα 15:00

Β΄ Ερασιτεχνική

1ος όμιλος

Θεσσαλικός Γοργοβιτών – Α.Σ Κένταυρος Καλογρίτσας-Βαρλάμης-Καραγιώτα
Δόξα Μάρκου – Α.Ο Ν. Μοναστηρίου Αργυρόπουλος-Παλούκης-Κουρτίδης
Άρης Αγίας Παρασκευής – Α.Ε Ρούσσου Κλησιάρχης-Βογιατζής-Λιάσκος
Α.Ο Μελισσοχωρίου – Α.Σ Ενιππέας Γαλάνης-Μπλιτσογίαννης-Γκούζας Ι
Α.Ο Ζαιμίου – Ατρόμητος Πτελοπούλας Μετοχιανάκης-Βαφειάδης-Κυρίτσης
Αετός Καλλιφωνίου – Εθνικός Κέδρου Πολύζος-Γιοβάνης-Πεταλάς

Β΄Ερασιτεχνική

Α.Σ Πλαστήρας – Ατρόμητος Γεωργικού  Τζέλος-Καλλιάρα-Τσιαμούρας
Α.Ο Φράγκου – Θύελλα Νεοχωρίου Γιαννής-Χασιώτης-Αντωνίου Χ
Α.Ο Αστροναύτης – ΑΣΜ Καραϊσκάκης Αντωνίου Φ-Μαλλιώρας-Δόκος
Ακαδημία Ποδοσφαίρου – Α.Σ Βαγγελίτσα Κουσιάντζα Χατζηγεωργίου-Μαργιολάς-Γκουντέλας
Εθνικός Καρδίτσας – Ολυμπιακός Παλ/σιου Γανιάς-Κουκουζέλης-Δημάκης
ΣΦ Αργεντινή Καρδίτσας – Ακαδημία Πανελλήνιος Σακκάς-Φούκης-Παπουτσής

e-max.it: your social media marketing partner

  

 

 

kerameos 5

 giovannis final orizontio 1

  

giovani teliki

 

 kafes2

 night monimo