zorbas     panko banner

 night monimo  vasilakos orthio

 

  

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ
Typography

Η Επιτροπή Διαιτησίας της ΕΠΣ Καρδίτσας ανακοίνωσε τους διαιτητές των αναμετρήσεων σε Α', Α1 και Β' Ερασιτεχνική που θα διεξαχθεί το Σαββατοκύριακο 19-20 Οκτωβρίου 2019.

Αναλυτικά:

A΄ Ερασιτεχνική - 5η αγωνιστική:

Σάββατο 19-10-2019 |16:00

Απόλλων Μακρυχωρίου – Α.Ο Καρδίτσα Κυρίτσης-Γκούζας Ι-Μπλιτσογιάνης

Α.Ο Κρανέας – Π.Ο Αστέρας Δασοχωρίου Κουκούλη-Γαλάνης-Τσιαμούρας

ΑΟΚ Πάμισσος – Ηρακλής Σοφάδων Βαρλάμης-Μετοχιανάκης-Δόκος

Α.Ο Φύλλου – Α.Ε Καππαδοκικού Βαφειάδης-Βογιατζής-Καλογριανίτης

Α.Ο Μαυραική – Α.Ο Ταυρωπός Δημάκης-Γούσιας-Χασιώτης

ΠΟΜ Θεσσαλικός- Α.Ο Αγναντερού Τακόπουλος-Μαργιολάς-Στρατίκης

Α.Σ Αναγέννηση – Α.Ο Αστέρας Μπεκιάρης-Παπαλίτσας-Κανιούρας


A1 Ερασιτεχνική - 5η αγωνιστική:

Σάββατο 19-10-2019 |16:00

Άρης Καρδίτσας – Π.Σ Αργιθέα Κουτρομάνος-Τίκας Δ.Χ-Καραγιώτα

Α.Ο Μαγούλα – Π.Ο Παλαμαική Αντωνίου Φ-Ζούκας-Λιάσκος

Αστήρ Βλοχού – Α.Ο Ελπίδα Μανώλης-Τραμπούρας-Κλησιάρχης

Ερμής Μαυραχάδων 2014 – Α.Σ Νεφέλη Γκουντέλας-Πεταλάς-Μάμαλης

Νέα Νίκη Καμινάδων – Α.Ε Καρποχωρίου Μαλλιώρας-Γιαννής-Χατζηγεωργίου

Α.Ε Λεονταρίου – Αετός Αγίου Θεοδώρου Στεφανής-Πολύζος-Σακκάς

Α.Ε Μουζακίου – Α.Ο Προδρομιακός Γκούζας Φ-Αργυρόπουλος-Αντωνίου Χ

Κυριακή 20-10-2019 | 16:00

Π.Α Σοφάδων – Α.Σ Διγενής Τζέλλος-Βογιατζής-Τακόπουλος


Β' Ερασιτεχνική - 3η αγωνιστική:

Κυριακή 20-10-2019 | 16:00

1ος Όμιλος

Α.Σ Κένταυρος – Δόξα Αμπέλου Πολύζος-Μαλλιώρας-Γκούζας Ι

Α.Ο Μελισσοχωρίου – Αετός Καλλιφωνίου Φούκης-Στεφανής-Βαφειάδης

Άρης Αγίας Παρασκευής – Εθνικός Κέδρου Μετοχιανάκης-Δημάκης-Γούσιας

Δόξα Μάρκου – Ατρόμητος Πτελοπούλας Κουκουζέλης-Βαρλάμης-Γκουντέλας

Α.Ο Ν. Μοναστηρίου -Αίας Καρποχωρίου Κλησιάρχης-Μάμαλης-Λιάσκος

Α.Σ Ενιππέας – Α.Ε Ρούσσου Γαλάνης-Καραγιώτα-Παλούκης


2ος Όμιλος

Κυριακή 20-10-2019 | 16:00

ΑΣΜ Καραισκάκης – Α.Ο Μορφοβουνίου Σακκάς-Κουκούλη-Κόκκινος

Θύελλα Νεοχωρίου- Ολυμπιακός Παλ/σιου Γιαννής-Δόκος-Ευαγγέλου

Ατρόμητος Γεωργικού – ΣΦ Αργεντινή Καρδίτσας Διπλάρης-Γκούζας Φ-Χασιώτης

Αίας Μαραθέας – Ακαδημία Πανελλήνιος Γαννιάς-Κυρίτσης-Μανώλης  

Α.Σ Πλαστήρας – Εθνικός Καρδίτσας Αργυρόπουλος-Ζούκας-Αντωνίου Χ

Α.Ο Φράγκου – Α.Ο Ασπίδα Μπλιτσογιάννης-Μπεκιάρης-Παπουτσής

Ακαδημία Ποδοσφαίρου – Α.Ο Αστροναύτης Στρατίκης-Κουρτίδης-Χατζηγεωργίου

e-max.it: your social media marketing partner

  

 

 

 giovannis final orizontio 1

  

giovani teliki

 kafes2

 night monimo