vasilakos septemvrios2019

  

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ
Typography

Με σημαντικούς αγώνες κάνει πρεμιέρα το πρωτάθλημα της Α ΕΠΣΚ. Η κλήρωση του πρωταθλήματος έγινε στο ξενοδοχείο ΚΙΕΡΙΟΝ. Αναλυτικά οι αγωνιστικές

Δείτε ΕΔΩ το πρόγραμμα της Α1 ΕΠΣΚ

1η-14η

Μακρυχώρι -Ταυρωπός

ΑΕ Καππαδοκικού - Αγναντερο

Ηρακλής Σοφάδων – Αστέρας Καρδίτσας

Δασοχώρι - ΑΣΑ

ΑΟΚ- Θεσσαλικός Ματαράγκας

ΑΟ Κρανέας - Μαυραική

Πάμισσος – ΑΟ Φύλλου

 

2η - 15η 

ΑΕ Καππαδοκικού - Μακρυχώρι

Ταυρωπός Χ Ηρακλής Σοφάδων

Αγναντερό - Δασοχώρι

Αστέρας Καρδίτσας - AOK

Aναγέννηση Καρδίτσας - ΑΟ Κρανέας

Θεσσαλικός Ματαράγκας- Πάμισσος

Μαυραική - Φύλλο

3η-16η

Μακρυχώρι - Ηρακλής Σοφάδων

Δασοχώρι - ΑΕ Καππαδοκικού

AOKΧ Ταυρωπός

ΑΟ Κρανέας- Αγναντερό

Πάμισσος - Αστέρας Καρδίτσας

Φύλλο- Aναγέννηση Καρδίτσας

Μαυραική- Θεσσαλικός Ματαράγκας

4η-17η

Δασοχώρι - Μακρυχώρι

 Ηρακλής Σοφάδων - AOK

ΑΕ Καππαδοκικού ΧΑΟ Κρανέας

Ταυρωπός - Πάμισσος

Αγναντερό - Φύλλο

Αστέρας Καρδίτσας - Μαυραική

Aναγέννηση Καρδίτσας- Θεσσαλικός Ματαράγκας

5η - 18η

Μακρυχώρι - AOK

ΑΟ ΚρανέαςΧΔασοχώρι

Πάμισσος -  Ηρακλής Σοφάδων

ΦύλλοΧ ΑΕ Καππαδοκικού

Μαυραική -  Ταυρωπός

Θεσσαλικός Ματαράγκας - Αγναντερό

Aναγέννηση Καρδίτσας - Αστέρας Καρδίτσας

6η-19η

ΑΟ ΚρανέαςΧ Μακρυχώρι

AOK - Πάμισσος

Δασοχώρι - Φύλλο

 Ηρακλής Σοφάδων- Μαυραική

ΑΕ Καππαδοκικού- Θεσσαλικός Ματαράγκας

Ταυρωπός - Aναγέννηση Καρδίτσας

Αγναντερό - Αστέρας Καρδίτσας

7η-20η

Μακρυχώρι - Πάμισσος

Φύλλο - ΑΟ Κρανέας

Μαυραική - AOK

Θεσσαλικός Ματαράγκας - Δασοχώρι

Aναγέννηση Καρδίτσας -  Ηρακλής Σοφάδων

Αστέρας Καρδίτσας - ΑΕ Καππαδοκικού

1Αγναντερό - Ταυρωπός

8η-21η

Φύλλο -  Μακρυχώρι

Πάμισσος -Μαυραική

ΑΟ Κρανέας- Θεσσαλικός Ματαράγκας

AOK- Aναγέννηση Καρδίτσας

Δασοχώρι- Αστέρας Καρδίτσας

 Ηρακλής Σοφάδων- Αγναντερό

ΑΕ Καππαδοκικού - Ταυρωπός

9η-22η

Μακρυχώρι - Μαυραική

Θεσσαλικός Ματαράγκας - Φύλλο

Aναγέννηση Καρδίτσας -  Πάμισσος

Αστέρας Καρδίτσας - ΑΟ Κρανέας

Αγναντερό - AOK

Ταυρωπός - Δασοχώρι

 Ηρακλής Σοφάδων -ΑΕ Καππαδοκικού

10η - 23η

Θεσσαλικός Ματαράγκας - Μακρυχώρι

Μαυραική - Aναγέννηση Καρδίτσας

Φύλλο - Αστέρας Καρδίτσας

Πάμισσος - Αγναντερό

ΑΟ Κρανέας -Ταυρωπός

AOK - ΑΕ Καππαδοκικού

Δασοχώρι Χ Ηρακλής Σοφάδων

11η -24η

Μακρυχώρι - Aναγέννηση Καρδίτσας

Αστέρας Καρδίτσας- Θεσσαλικός Ματαράγκας

Αγναντερό - Μαυραική

Ταυρωπός - Φύλλο

ΑΕ Καππαδοκικού - Πάμισσος

 Ηρακλής Σοφάδων - ΑΟ Κρανέας

AOK - Δασοχώρι

12η -25η

Αστέρας Καρδίτσας - Μακρυχώρι

Aναγέννηση Καρδίτσας- Αγναντερό

Θεσσαλικός Ματαράγκας - Ταυρωπός

Μαυραική - ΑΕ Καππαδοκικού

Φύλλο - Ηρακλής Σοφάδων

Πάμισσος- Δασοχώρι

ΑΟ Κρανέας - AOK

13η -26η

Μακρυχώρι - Αγναντερό

Ταυρωπός - Αστέρας Καρδίτσας

ΑΕ Καππαδοκικού - Aναγέννηση Καρδίτσας

Ηρακλής Σοφάδων - Θεσσαλικός Ματαράγκας

Δασοχώρι - Μαυραική

AOK -Φύλλο 

Πάμισσος - ΑΟ Κρανέας

e-max.it: your social media marketing partner

  

 

 

 giovannis final orizontio 1

  

  karla teliko

giovani teliki

kafes2