ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ
Typography

Πραγματοποιήθηκε το απόγευμα στα γραφεία της ΕΠΣΚ η κλήρωση των play-off και play-out. Αναλυτικά:

Α’ ΕΠΣΚ –Playoff
1η αγωνιστική
Ατρόμητος Παλαμά – Δόξα Μητρόπολης
Ηρακλής Σοφάδων –Αστέρας

2η αγωνιστική
Δόξα Μητρόπολης – Ηρακλής Σοφάδων
Αστέρας –Ατρόμητος Παλαμά

3η αγωνιστική
Αστέρας – Δόξα Μητρόπολης
Ηρακλής Σοφάδων – Ατρόμητος Παλαμά

4η αγωνιστική
Δόξα Μητρόπολης – Αστέρας
Ατρόμητος Παλαμά – Ηρακλής Σοφάδων

5η αγωνιστική
Δόξα Μητρόπολης – Ατρόμητος Παλαμά
Αστέρας –Ηρακλής Σοφάδων

6η αγωνιστική
Ηρακλής Σοφάδων –Δόξα Μητρόπολης
Ατρόμητος Παλαμά – Αστέρας

Α’ ΕΠΣΚ -Play Out
1η αγωνιστική
ΑΕ Λεονταρίου – Νίκη Καμινάδων
ΑΕ Καππαδοκικού – Π.Ο. Παλαμαϊκή

2η αγωνιστική
Νίκη Καμινάδων – ΑΕ Καππαδοκικού
Π.Ο. Παλαμαϊκή – ΑΕ Λεονταρίου

3η αγωνιστική
Π.Ο. Παλαμαϊκή – Νίκη Καμινάδων
ΑΕ Καππαδοκικού – ΑΕ Λεονταρίου

4η αγωνιστική
Νίκη Καμινάδων –Π.Ο. Παλαμαϊκή
ΑΕ Λεονταρίου –ΑΕ Καππαδοκικού

5η αγωνιστική
Νίκη Καμινάδων – ΑΕ Λεονταρίου
Π.Ο Παλαμαϊκή – ΑΕ Καππαδοκικού

6η αγωνιστική
ΑΕ Καππαδοκικού – Νίκη Καμινάδων
ΑΕ Λεονταρίου – Π.Ο. Παλαμαϊκή

Α1 ΕΠΣΚ – Play off
1η αγωνιστική
Θεσσαλικός Ματαράγκας – Αστέρας Δασοχωρίου
ΑΕ Καρποχωρίου – ΑΟ Φύλλου

2η αγωνιστική
Αστέρας Δασοχωρίου – ΑΕ Καρποχωρίου
ΑΟ Φύλλου – Θεσσαλικός Ματαράγκας

3η αγωνιστική
ΑΟ Φύλλου – Αστέρας Δασοχωρίου
ΑΕ Καρποχωρίου – Θεσσαλικός Ματαράγκας

4η αγωνιστική
Αστέρας Δασοχωρίου – ΑΟ Φύλλου
Θεσσαλικός Ματαράγκας – ΑΕ Καρποχωρίου

5η αγωνιστική
Αστέρας Δασοχωρίου – Θεσσαλικός Ματαράγκας
ΑΟ Φύλλου – ΑΕ Καρποχωρίου

6η αγωνιστική
ΑΕ Καρποχωρίου – Αστέρας Δασοχωρίου
Θεσσαλικός Ματαράγκας – ΑΟ Φύλλου

Α1 ΕΠΣΚ –PlayOut

1η αγωνιστική
Αίας Μαραθέας – Ρεπό
Ολυμπιακός Παλαιοκκλησίου – Αετός Καλλιφωνίου

2η αγωνιστική
Ρεπό- Ολυμπιακός Παλαιοκκλησίου
Αετός Καλλιφωνίου – Αίας Μαραθέας

3η αγωνιστική
Αετός Καλλιφωνίου –Ρεπό
Ολυμπιακός Παλαιοκκλησίου – Αίας Μαραθέας

4η αγωνιστική
Ρεπό –Αετός Καλλιφωνίου
Αίας Μαραθέας – Ολυμπιακός Παλαιοκκλησίου

5η αγωνιστική
Ρεπό –Αίας Μαραθέας
Αετός Καλλιφωνίου – Ολυμπιακός Παλαιοκκλησίου

6η αγωνιστική
Ολυμπιακός Παλαιοκκλησίου – Ρεπό
Αίας Μαραθέας – Αετός Καλλιφωνίου

Β1’ ΕΠΣΚ –PLAY OFF
1οςομιλος

1η αγωνιστική
Ηρακλής Παλαμά –Αστέρας Βλοχού
Ενιππέας –ΠΑ Σοφάδων

2η αγωνιστική
Αστέρας Βλοχού –Ενιππέας
ΠΑ Σοφάδων –Ηρακλής Παλαμά

3η αγωνιστική
ΠΑ Σοφάδων –Αστέρας Βλοχού
Ενιππέας –Ηρακλή Παλαμά

4η αγωνιστική
Αστέρας Βλοχού – ΠΑ Σοφάδων
Ηρακλής Παλαμά –Ενιππέας

5η αγωνιστική
Αστέρας Βλοχού –Ηρακλής Παλαμά
ΠΑ Σοφάδων –Ενιππέας

6η αγωνιστική
Ενιππέας –Αστέρας Βλοχού
Ηρακλής Παλαμά –ΠΑ Σοφάδων

 

Β2’ ΕΠΣΚ –PLAY OFF
2οςόμιλος

1η αγωνιστική
Πλαστήρας –Εθνικός Καρδίτσας
ΑΟ Μαγούλας –Αργιθέα

2η αγωνιστική
Εθνικός Καρδίτσας –ΑΟ Μαγούλας
Αργιθέα –Πλαστήρας

3η αγωνιστική
Αργιθέα –Εθνικός Καρδίτσας
ΑΟ Μαγούλας –Πλαστήρας

4η αγωνιστική
Εθνικός Καρδίτσας –Αργιθέα
Πλαστήρας –ΑΟ Μαγούλας

5η αγωνιστική
Εθνικός Καρδίτσας –Πλαστήρας
Αργιθέα –ΑΟ Μαγούλας

6η αγωνιστική
ΑΟ Μαγούλας –Εθνικός Καρδίτσας
Πλαστήρας –Αργιθέα

 

e-max.it: your social media marketing partner

  vasilakos summer2019

 

 

 giovannis final orizontio 1

  

  karla teliko

giovani teliki

kafes2