skondra pano kouloktsis pano1

papageorgiou pano koukosias foto

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ
Typography

Γνωστοί έγιναν οι διαιτητές των αγώνων της ΕΠΣΚ.

Αναλυτικά:

Σάββατο 23-3-2019 και ώρα 15:30

Α΄ Ερασιτεχνική

Α.Σ Σώκρατες – Α.Ε Λεονταρίου Γκουντέλας-Αδαμόπουλος-Λιάσκος

Π.Ο Παλαμαική - Νέα Νίκη Καμινάδων Κουκούλη-Καλόγηρος-Γιαννής

Α.Ο Κρανέας – ΑΟΚ Πάμισσος Βαρλάμης-Καλογρίτας-Στρατίκης

Ηρακλής Σοφάδων – Α.Ο Αστέρας Βαφειάδης-Τίκας Δ.Χ-Βογιατζής

Α.Ο Καρδίτσα – Α.Ο Μυρίνη(γηπ: Δημ. Στάδιο Καρδίτσας) Κλησιάρχης-Κανιούρας-Ζούκας

Α.Ο Ταυρωπός – Α.Ε Καππαδοκικού Κυρίτσης-Γκούζας Ι-Ευαγγέλου

Α.Σ Διγενής – Α.Ο Αγναντερού Μαργιολάς Δ-Κρύος-Γιαννακόπουλος

Δόξα Μητρόπολης – Ατρόμητος Παλαμά Τακόπουλος-Στεφανής-Παπαλίτσας

Α1΄ Ερασιτεχνική

Α.Ο Προδρομιακός – Α.Ε Καρποχωρίου Φούκης-Κουτρομάνος-Πλέντζας

Αετός Αγίου Θεοδώρου - Άρης Καρδίτσας Αντωνίου Φ-Καλογριανίτης-Δόκος

Α.Σ Ήφαιστος – Άρης Φίλιας Αργυρόπουλος-Πανοσάφος-Αντωνίου Χ

Αστέρας Δασοχωρίου – Ολυμπ Παλ/σιου Διπλάρης-Γκούζας Φ-Παλούκης

Αίας Μαραθέας – Αετός Καλλιφωνίου Μετοχιανάκης-Πολύζος-Κοντονίκας

ΠΟΜ Θεσσαλικός – Α.Ο Μαυραική Κουκουζέλης-Μπακοδήμος-Τσιαμούρας

Α.Ο Ελπίδα – Α.Ε Μουζακίου Δημάμης-Τραμπούρας-Σακκάς

ΣΦ Αργεντινή – Α.Ο Φύλλου Μαλλιώρας-Πεταλάς-Καραγιώτα

Σάββατο 23-3-2019 και ώρα 11:00

Πρωτάθλημα Κ-16

Α.Ε Λεονταρίου - Απόλ Μακρυχωρίου(γηπ: Ανάβρας) Στρατίκης

Εθνικός Καρδίτσας - Α.Σ Αναγέννηση Σακκάς

Α.Ο Αστέρας - Α.Σ Πλαστήρας Λιάσκος

Α.Ο Καρδίτσα - Ακαδ Ποδοσφαίρου Γιαννής

Π.Α Σοφάδων – Α.Ε Μουζακίου Καλογρίτσας

Ακαδημία Πανελλήνιος – Ηρακλής Παλαμά Μαργιολάς

Κυριακή 24-3-2019 και ώρα 15:30

Β΄ Ερασιτεχνική

1ος όμιλος

Ηρακλής Παλαμά – Α.Ε Μενελαίς Μπακοδήμος-Κουκουζέλης-Καλόγηρος

Εθνικός Κέδρου – Π.Α Σοφάδων Μίσσας-Τίκας Δ.Χ-Βογιατζής

Ν. Μοναστηρίου – Ακαδημία Πανελλήνιος Κουτρομάνος-Μανώλης-Δόκος

Ατρόμ Πτελοπούλας – Αστήρ Βλοχού Τζέλλος Χ-Βαρλάμης-Πλέντας

Ερμής Μαυραχάδων – Α.Ο Άρνης Τεταγιώτης-Βαφειάδης-Κυρίτσης

2ος όμιλος

Α.Σ Πλαστήρας - Ακαδημία Ελπίδες Στρατίκης-Μάμαλης-Αντωνίου Χ

Ατρόμ Γεωργικού - Ακαδ Ποδοσφαίρου Γαννιάς-Μετοχιανάκης-Παλούκης

ΑΣΜ Καραϊσκάκης - Α.Ο Μαγούλα Σακκάς-Μαλλιώρας-Κρύος

Εθνικός Καρδίτσας - Α.Σ Νεφέλη Γιαννής-Διπλάρης-Τακόπουλος

Α.Σ Αργιθέα – Α.Ο Αστροναύτης Πολύζος-Λέρας-Λιάσκος

Α.Ε Λαζαρίνα – Ηρακλής Καρδ/λας Μπεκιάρης-Κουκούλη-Τσιαμούρας

Κυριακή 24-3-2019 και ώρα 15:30

Γ΄ Ερασιτεχνική

Θύελλα Νεοχωρίου - Α.Σ Κρόνος (12:15) Αργυρόπουλος-Πεταλάς-Καραγιώτα

Απόλ Αρτεσιανού - Θεσ Γοργοβιτών Καλογριανίτης-Κλησιάρχης-Γκούζας Φ

Α.Ο Ζαιμίου - Ακαδημία Ορφέας Στεφανής-Δημάκης-Γκουντέλας

Βαγ Κουσιάντζα – Α.Ο Μελισσοχωρίου Καλογρίτσας-Ζούκας-Ευαγγέλου

Κυριακή 24-3-2019 και ώρα 11:00

Κ-14(1ος όμιλος)

Α.Σ Αναγέννηση - Ακαδημία Πανελλήνιος(10:30) Γιαννής

Νέα Νίκη Καμινάδων – Π.Α Σοφάδων(11:30) Σακκάς

Α.Σ Ασκληπιός – Ηρακλής Παλαμά Καλογρίτσας

2ος όμιλος

Α.Σ Πλαστήρας – Α.Ο Σελλάνων Στρατίκης

Εθνικός Καρδίτσας - Α.Ο Αστέρας Δημάκης

Α.Ε Μουζακίου - Ακαδ Ταυρ Ο Φωστήρας Μπακοδήμος

Α.Ο Φιλάθλων Ολυμπιακού – Α.Σ Διγενής(10:00) Σακκάς

e-max.it: your social media marketing partner

 vasilakosianouarios3.png

 

 

 giovannis final orizontio 1

  

  karla teliko

giovani teliki

kafes2