vasilakosianouarios3.png

Οι διαιτητές των αγώνων της ΕΠΣΚ

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ
Typography

Γνωστοί έγιναν οι διαιτητές των αγώνων της ΕΠΣΚ.

Αναλυτικά:

Σάββατο 16-3-2019 και ώρα 15:30

Α΄ Ερασιτεχνική

Α.Σ Σώκρατες – ΑΟΚ Πάμισσος Σφέτσιας-Κανιούρας-Ζούκας

Νέα Νίκη Καμινάδων – Α.Ο Αστέρας Μετοχιανάκης-Πεταλάς-Καλοχέρης

Α.Ε Λεονταρίου – Α.Ο Μυρίνη Κουκούλη-Αργυρόπουλος-Λιάσκος

Π.Ο Παλαμαική – Α.Ε Καππαδοκικού Βαφειάδης-Γιαννής-Πλέντζας

Α.Ο Κρανέας – Α.Ο Αγναντερού Κλησιάρχης-Πολύζος-Δημάκης

Ηρακλής Σοφάδων – Ατρόμ Παλαμά Μπεκιάρης-Τίκας Δ.Χ-Βογιατζής

Α.Ο Καρδίτσα – Δόξα Μητρόπολης Βαρλάμης-Παπαλίτσας-Μαλλιώρας

Α.Ο Ταυρωπός – Α.Σ Διγενής Φούκης-Παλούκης-Καραγιώτα

Α1΄ Ερασιτεχνική

Α.Ο Προδρομιακός – Άρης Φίλιας Κυρίτσης-Σακκάς-Δόκος

Άρης Καρδίτσας – Ολυμπ Παλ/σιου Τακόπουλος-Αδαμόπουλος-Πολυμέρου

Α.Ε Καρποχωρίου – Αετός Καλλιφωνίου Γκουντέλας-Καλογριανίτης-Ευαγγέλου

Αετ Αγ Θεοδώρου – Α.Ο Μαυραική Διπλάρης-Τσιαμούρας-Καλογρίτσας

Α.Σ Ήφαιστος – Α.Ε Μουζακίου Μανώλης-Τραμπούρας-Γκούζας Ι

Αστέρας Δασοχωρίου – Α.Ο Φύλλου Κουκουζέλης-Στεφανής-Χασιώτης

Αίας Μαραθέας- ΣΦ Αργεντινή Καρδίτσας Κουτρομάνος-Καλογήρος-Αντωνίου

ΠΟΜ Θεσσαλικός – Α.Ο Ελπίδα Μαργιολάς Δ-Στρατίκης-Μάμαλης

Σάββατο 16-3-2019 και ώρα 11:00

Πρωτάθλημα Κ-16

Απόλλων Μακρυχωρίου – Εθνικός Καρδίτσας Στρατίκης

Α.Ε Λεονταρίου - Α.Ο Αστέρας(γηπ: Ανάβρας) Λιάσκος

Α.Σ Αναγέννηση – Α.Ο Καρδίτσας Γιαννής

Α.Σ Πλαστήρας – Π.Α Σοφάδων Μαργιολάς Δ

Ακαδημία Ποδοσφαίρου – Ακαδημία Πανελλήνιος Αντωνίου

Ηρακλής Παλαμά – Α.Ε Μουζακίου Καλογρίτσας

Σάββατο 16-3-2019 και ώρα 11:00

Πρωτάθλημα K-14(2ος όμιλος)

Α.Ο Σελλάνων – Εθνικός Καρδίτσας Σακκάς

 

Κυριακή 17-3-2019 και ώρα 15:30

Β΄ Ερασιτεχνική

(1ος όμιλος)

Α.Ε Μενελαίς – Άρ Αγ Παρασκευής Τζέλλος Χ-Διπλάρης-Τακόπουλος

Ακαδ Πανελλήνιος – Ηρακλής Παλαμά Πολύζος-Μαργιολάς Δ-Πεταλάς

Αστήρ Βλοχού – Εθνικός Κέδρου Τεταγιώτης-Κουκουζέλης-Κουκούλη

Α.Ο Άρνης – Α.Ο Ν. Μοναστηρίου Μαλλιώρας-Βαρλάμης-Πλέντζας

Α.Σ Ενιππέας – Ερμής Μαυραχάδων Αργυρόπουλος-Καλόγηρος-Καραγιώτα

2ος όμιλος

Ακαδ Ελπίδες – Ατρόμ Γεωργικού Καλογριανίτης-Βογιατζής-Μάμαλης

Α.Σ Πλαστήρας – ΑΣΜ Καραϊσκάκης Γιαννής-Βαφειάδης-Καλοχέρης

Ακαδημ Ποδοσφαίρου – Εθνικός Καρδίτσας Λιάσκος-Κλησιάρχης-Ευαγγέλου

Α.Ο Μαγούλα – Α.Σ Αργιθέα Δημάκης-Λέρας-Κουτρομάνος

Α.Σ Νεφέλη – Α.Ε Λαζαρίνα Στεφανής-Φούκης-Κανιούρας

Ηρακλής Καρδ/λας – Α.Ο Αστροναύτης Γαννιάς-Γκουντέλας-Μετοχιανάκης

Κυριακή 17-3-2019 και ώρα 15:30

Γ΄ Ερασιτεχνική

Α.Σ Κρόνος – Απόλ Αρτεσιανού Στρατίκης-Ζούκας-Αντωνίου

Θύελλα Νεοχωρίου – Α.Ο Ζαιμίου Σακκάς-Κυρίτσης-Μανώλης

Θεσ Γοργοβιτών – Αίας Καρποχωρίου Τραμπούρας-Τσιαμούρας-Χασιώτης

Ακαδ Ορφέας – Α.Ο Φράγκου (γηπ: Νοσοκομείου) Καλογρίτσας-Δόκος-Πολυμέρου

Κυριακή 17-3-2019 και ώρα 11:00

Κ-14(1ος όμιλος)

Π.Α Σοφάδων – Α.Ο Καρδίτσας Καλογρίτσας

Ακαδημία Πανελλήνιος – Α.Σ Ασκληπιός Τραμπούρας

Ακαδημία Ποδοσφαίρου – Α.Σ Αναγέννηση Σάκκας

2ος όμιλος

Α.Σ Πλαστήρας – Α.Ε Μουζακίου Στρατίκης

Α.Ο Αστέρας – Α.Ο Φιλάθλων Ολυμπιακού Λιάσκος

Ακαδημία Ταυρωπού Ο Φωστήρας – Α.Σ Διγενής Αντωνίου Χ

e-max.it: your social media marketing partner

 

  

 kafes2

  giovani teliki

  karla teliko