sxoretsianitis protaseis

sakekkarioy giorgos

 

froxylias gennadios gif kostopoulou karta1 min

papoulias pano3 zygogiannis kontos

karagiannis pano min spanias pano min

gogos pano1 notopoulos pano1

 

 

 

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ
Typography

Με τη διεξαγωγή της 22ης αγωνιστικής συνεχίζεται το σαββατοκύριακο 16 και 17 Μαρτίου η δράση στη Football League, με την ΚΕΔ/ΕΠΟ να ανακοινώνει τους διαιτητές που θα διευθύνουν τις αναμετρήσεις.

Αναλυτικά το πρόγραμμα της 22ης αγωνιστικής και οι ορισμοί των διαιτητών:

Σάββατο 16 Μαρτίου

15:00 ΑΟΧ/Κισσαμικός – Κέρκυρα

Διαιτητής: Δραγάτης (Ανατολικής Αττικής)

Βοηθοί: Καλλής (Ανατολικής Αττικής), Μαυραντωνάκης (Ηρακλείου)

4ος: Αντωνίου (Ανατολικής Αττικής)

15:30 ΑΟ Τρίκαλα – Πλατανιάς

Διαιτητής: Κατσικογιάννης (Ηπείρου)

Βοηθοί: Καμπερίδης (Καβάλας), Μωυσιάδης (Γρεβενών)

4ος: Αγγελάκης (Μακεδονίας)

Κυριακή 17 Μαρτίου

15:00 ΝΠΣ Βόλος – Σπάρτη

Διαιτητής: Ματσούκας (Αιτ/νίας)

Βοηθοί: Γούτας (Χαλκιδικής), Σκορδίλης (Κέρκυρας)

4ος: Τσακαλίδης (Χαλκιδικής)

15:00 Ηρακλής – Αήττητος Σπάτων

Διαιτητής: Κολύτας (Λασιθίου)

Βοηθοί: Έμπλιουκ, Κηλικιώτης (Ξάνθης)

4ος: Τσοπουλίδης (Ξάνθης)

15:00 Απόλλων Λάρισας – Καραϊσκάκης

Διαιτητής: Πουλικίδης (Δράμας)

Βοηθοί: Τσακίρης, Κουβαλάκης (Δράμας)

4ος: Πανυτσίδης (Κοζάνης)

15:00 Παναχαϊκή – Δόξα Δράμας

Διαιτητής: Κατοίκος (Αθηνών)

Βοηθοί: Αρμακόλας (Κυκλάδων), Κουρέντας (Τρικάλων)

4ος: Ζαμπαλάς (Ηπείρου)

15:00 Απόλλων Πόντου – Αιγινιακός

Διαιτητής: Σιδηρόπουλος (Έβρου)

Βοηθοί: Ψύλλος (Λέσβου), Κρυώνας (Σερρών)

4ος: Καραντώνης (Ημαθίας)

17:00 Εργοτέλης – Ηρόδοτος

Διαιτητής: Τσαγκαράκης (Χανίων)

Βοηθοί: Δασκαλάκης (Ηρακλείου), Κομισοπούλου (Χανίων)

4ος: Σωτηριάδης (Λασιθίου)

e-max.it: your social media marketing partner

bakalakou diada kato  rovas diada kato

notopoulos triada lappas triada xroub triada

theologis triada kontos module triada mattas giorgos triada

anagnostopoylos triada karagianni triada karagiannis triada min

kapekas module nea282 2282 3 

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

 vasilakos pasxa megali

  

 
thanopoulou mesa
 
gaitanidis karta3

 papadakos petros mesa

ekizoglou mesa

bakalakou mesa min

 

gerouki mesa

 gennadios1

  nousios mesa

 nikolaou mesa

tasiopoulou mesa1

  goulopoulos mesa

  karla teliko

froxilias katheto

xroub exo

siokas mesa

giovani teliki

kafes2