vasilakos predetzikis

Το πρόγραμμα σε Α’, Α1, Β’, Γ’ Ερασιτεχνική και πρωταθλήματα Κ14, Κ16 της ΕΠΣΚ

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ
Typography

Η Επιτροπή Πρωταθλημάτων και Κυπέλλου της ΕΠΣ Καρδίτσας ανακοίνωσε το πρόγραμμα της Α’, Α1, Β’ και Γ’ Ερασιτεχνικής κατηγορίας και των πρωταθλημάτων Κ14 και Κ16.

Αναλυτικά:

Α’ Ερασιτεχνική – 12η αγωνιστική:

Σάββατο 8-12-2018 | 15:00

Α.Ο Καρδίτσας – Α.Σ Σώκρατες

Ηρακλής Σοφάδων – Α.Ο Ταυρωπός

Α.Ο Κρανέας – Α.Σ Διγενής

Π.Ο Παλαμαική – Δόξα Μητρόπολης

Α.Ε Λεονταρίου – Ατρόμητος Παλαμά

Νέα Νίκη Καμινάδων – Α.Ο Αγναντερού

ΑΟΚ Πάμισσος – Α.Ε Καππαδοκικού

Α.Ο Αστέρας – Α.Ο Μυρίνης

 

Α1 Ερασιτεχνική – 12η αγωνιστική:

Σάββατο 8-12-2018 | 15:00

Αίας Μαραθέας – Α.Ο Προδρομιακός

Π.Ο Αστέρας Δασοχωρίου – ΠΟΜ Θεσσαλικός

Α.Σ Ήφαιστος – Α.Ο Ελπίδα

Αετός Αγίου Θεοδώρου – ΣΦ Αργεντινή Καρδίτσας

Α.Ε Καρποχωρίου – Α.Ο Φύλλου

Άρης Καρδίτσας – Α.Ε Μουζακίου

Άρης Φίλιας – Α.Ο Μαυραική

Ολυμπιακός Παλ/σιου – Αετός Καλλιφωνίου

 

Β΄ Ερασιτεχνική – 9η αγωνιστική:

1ος Όμιλος

Σάββατο 8-12-2018 | 15:00

Ερμής Μαυραχάδων – Ηρακλής Παλαμά

Κυριακή 9-12-2018 | 15:00

Άρης Αγίας Παρασκευής – Α.Ο Ν. Μοναστηρίου

Ατρόμητος Πτελοπούλας – Εθνικός Κέδρου

Α.Σ Ενιππέας – Α.Ο Κυψέλη

Α.Ο Άρνης – Π.Α Σοφάδων

Ακαδημία Πανελλήνιος – Αστήρ Βλοχού

 

Β΄ Ερασιτεχνική – 8η αγωνιστική:

2ος Όμιλος

Κυριακή 9-12-2018 | 15:00

Α.Σ Νεφέλη – Ακαδημία Ελπίδες

Α.Ο Μαγούλα – Α.Ο Αστροναύτης

Ακαδημία Ποδοσφαίρου – Ηρακλής Καρδ/λας

Α.Σ Πλαστήρας – Α.Ε Λαζαρίνα

Ατρόμητος Γεωργικού – Α.Σ Αργιθέα

ΑΣΜ Καραϊσκάκης – Εθνικός Καρδίτσας

 

Γ΄ Ερασιτεχνική – 8η αγωνιστική:

Κυριακή 8-12-2018 | 15:00

Θεσσαλικός Γοργοβιτών – Α.Ο Μελισσοχωρίου

Θύελλα Νεοχωρίου – Α.Σ Βαγγελίτσα Κουσιάντζα (γηπ: Αγίου Γεωργίου)

Απόλλων Αρτεσιανού – Α.Ο Φράγκου

Α.Ο Ζαιμίου – Αίας Καρποχωρίου

Άγιος Νέστωρ – Κρόνος 0-3 α.α.

Ορφέας – ΑΟ Μορφοβουνίου 3-0 α.α

 

Πρωτάθλημα Κ16 – 7η αγωνιστική:

Σάββατο 8-12-2018 | 11:00

Απόλλων Μακρυχωρίου – Α.Σ Πλαστήρας

Ακαδημία Ποδοσφαίρου – Α.Σ Αναγέννηση

Α.Ε Μουζακίου – Α.Ε Λεονταρίου

Ηρακλής Παλαμά – Εθνικός Καρδίτσας

Ακαδημία Πανελλήνιος – Α.Ο Αστέρας

Π.Α Σοφάδων – Α.Ο Καρδίτσας

 

Πρωτάθλημα Κ14 –6η αγωνιστική

1ος Όμιλος

Σάββατο 8-12-2018 | 11:00

Α.Σ Ασκληπιός – Α.Σ Αναγέννηση

Νέα Νίκη Καμινάδων – Α.Σ Ενιππέας

Κυριακή 9-12-2018 | 11:00

Π.Α Σοφάδων – Ακαδημία Πανελλήνιος

Α.Ο Καρδίτσας – Ακαδημία Ποδοσφαίρου

Ρεπό: Ηρακλής Παλαμά

Πρωτάθλημα Κ14 –6η αγωνιστική

 

2ος Όμιλος

Σάββατο 8-12-2018 | 11:00

Α.Ο Αστέρας – Α.Ο Σελλάνων

Κυριακή 9-12-2018 | 11:00

Εθνικός Καρδίτσας – Α.Σ Διγενής

Α.Ε Μουζακίου – Α.Ο Φιλάθλων Ολυμπιακού

Κυριακή 9-12-2018 | 12:00

Α.Σ Πλαστήρας – Ακαδημία Ταυρ. Ο Φωστήρας

e-max.it: your social media marketing partner

 

  

 kafes2

 giovani teliki

  karla teliko