sxoretsianitis protaseis

sakekkarioy giorgos

 

froxylias gennadios gif kostopoulou karta1 min

papoulias pano3 zygogiannis kontos

karagiannis pano min spanias pano min

gogos pano1 notopoulos pano1

 

 

 

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ
Typography

Η Επιτροπή Πρωταθλημάτων και Κυπέλλου της ΕΠΣ Καρδίτσας ανακοίνωσε το πρόγραμμα της Α’, Α1, Β’ και Γ’ Ερασιτεχνικής .

Αναλυτικά:

Α’ Ερασιτεχνική – 4η αγωνιστική

Σάββατο 13 Οκτωβρίου | 16:00

Α.Ο Μυρίνη – Α.Σ Σώκρατες

Α.Ε Καππαδοκικού – Α.Ο Αστέρας

Α.Ο Αγναντερού – ΑΟΚ Πάμισσος

Ατρόμητος Παλαμά – Νέα Νίκη Καμινάδων

Δόξα Μητρόπολης – Α.Ε Λεονταρίου

Α.Σ Διγενής – Π.Ο Παλαμαική

Α.Ο Ταυρωπός – Α.Ο Κρανέας

Α.Ο Καρδίτσας – Ηρακλής Σοφάδων

 

Α1 Ερασιτεχνική – 4η αγωνιστική

Σάββατο 13 Οκτωβρίου | 16:00

Αετός Καλλιφωνίου -Α.Ο Προδρομιακός

Α.Ο Μαυραική – Ολυμπιακός Παλ/σιου

Α.Ε Μουζακίου – Άρης Φίλιας

Α.Ο Φύλλου – Άρης Καρδίτσας

ΣΦ Αργεντινή Καρδίτσας – Α.Ε Καρποχωρίου

ΠΟΜ Θεσσαλικός – Α.Σ Ήφαιστος

Αίας Μαραθέας – Π.Ο Αστέρας Δασοχωρίου

Τετάρτη 17-10-2018 | 16:00

Α.Ο Ελπίδα – Αετός Αγίου Θεοδώρου

 

Β’ Ερασιτεχνική – 3η αγωνιστική

1ος Όμιλος

Σάββατο 13 Οκτωβρίου | 16:00

Ηρακλής Παλαμά – Α.Σ Ενιππέας

Κυριακή 14-10-2018 | 16:00

Άρης Αγίας Παρασκευής – Ακαδημία Πανελλήνιος

Π.Α Σοφάδων – Αστήρ Βλοχού

Α.Ε Μενελαίδα – Α.Ο Άρνης

Εθνικός Κέδρου – Ερμής Μαυραχάδων

Α.Ο Ν. Μοναστηρίου – Ατρόμητος Πτελοπούλας

 

Β’ Ερασιτεχνική – 2η αγωνιστική

2ος Όμιλος

Κυριακή 14-10-2018 | 16:00

Εθνικός Καρδίτσας – Ακαδημία Ελπίδες

Α.Σ Αργιθέα – ΑΣΜ Καραϊσκάκης

Α.Ε Λαζαρίνα – Ατρόμητος Γεωργικού

Ηρακλής Καρδ/λας – Α.Σ Πλαστήρας

Α.Ο Αστροναύτης – Ακαδημία Ποδοσφαίρου

Α.Ο Μαγούλα – Α.Σ Νεφέλη

 

Γ΄ Ερασιτεχνική – 2η αγωνιστική

Κυριακή 14 Οκτωβρίου | 16:00

Αίας Καρποχωρίου – Α.Σ Κρόνος

Α.Ο Φράγκου – Α.Ο Ζαϊμίου

Α.Σ Βαγγελίτσα Κουσιάντζα – Απόλλων Αρτεσιανού

Α.Ο Μελισσοχωρίου – Θύελλα Νεοχωρίου

Α.Ο Μορφοβουνίου – Θεσσαλικός Γοργοβιτών

e-max.it: your social media marketing partner

bakalakou diada kato  rovas diada kato

notopoulos triada lappas triada xroub triada

theologis triada kontos module triada mattas giorgos triada

anagnostopoylos triada karagianni triada karagiannis triada min

kapekas module nea282 2282 3 

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

 vasilakos pasxa megali

  

 vasilakos ekloges

 
thanopoulou mesa

 papadakos petros mesa

ekizoglou mesa

bakalakou mesa min

 

gerouki mesa

 gennadios1

  nousios mesa

 nikolaou mesa

tasiopoulou mesa1

  goulopoulos mesa

  karla teliko

froxilias katheto

xroub exo

siokas mesa

giovani teliki

kafes2