bronx delivey2 karditsapress400x300 Αντίγραφο

 vasilakos anoigoume  xiroskarpos2

 

 

ΑΘΛΗΤΙΚΑ
Typography

Η Επιτροπή Πρωταθλημάτων της ΕΠΣΚ ανακοίνωσε το πρόγραμμα στα πρωταθλήματα της Α', Α1, Β', Γ' κατηγορίας και των πρωταθλημάτων υποδομής Κ14 και Κ16 που θα διεξαχθούν το διάστημα 4 Απριλίου - 10 Απριλίου 2019.

Αναλυτικά:

Πέμπτη 4-4-2019 και ώρα 16:30

Β΄ Ερασιτεχνική (εξ΄αναβολής)

ΑΣΜ Καραισκάκης – Α.Ο Μαγούλα  


 

Σάββατο 6-4-2019 και ώρα 16:00

Α΄ Ερασιτεχνική

Α.Σ Σώκρατες – Α.Ο Κρανέας  

Ηρακλής Σοφάδων – Π.Ο Παλαμαική  

Α.Ο Καρδίτσας – Α.Ε Λεονταρίου (Δημ. Στάδιο Καρδίτσας)    

Α.Ο Ταυρωπός – Νέα Νίκη Καμινάδων

Α.Σ Διγενής – ΑΟΚ Πάμισσος

Δόξα Μητρόπολης – Α.Ο Αστέρας (15:30)  

Ατρόμητος Παλαμά – Α.Ο Μυρίνη

Α.Ο Αγναντερού – Α.Ε Καππαδοκικού


Α1΄ Ερασιτεχνική

Α.Ο Προδρομιακός – Α.Σ Ήφαιστος

 Π.Ο Αστέρας Δασοχωρίου – Αετός Αγίου Θεοδώρου  

Αίας Μαραθέας – Α.Ε Καρποχωρίου

 ΠΟΜ Θεσσαλικός – Άρης Καρδίτσας  

ΣΦ Αργεντινή Καρδίτσας – Ολυμπιακός Παλ/σιου  

Α.Ο Φύλλου – Αετός Καλλιφωνίου

Α.Ε Μουζακίου – Α.Ο Μαυραική


Σάββατο 6-4-2019 και ώρα 11:00

Πρωτάθλημα Κ-16

Α.Σ Πλαστήρας - Απόλλων Μακρυχωρίου  

Α.Σ Αναγέννηση – Ακαδημία Ποδοσφαίρου

Α.Ε Λεονταρίου – Α.Ε Μουζακίου

Εθνικός Καρδίτσας – Ηρακλής Παλαμά

Α.Ο Αστέρας - Ακαδημία Πανελλήνιος  

Ο  αγώνας  του Πρωταθλήματος Κ-16  Α.Ο Καρδίτσας – Π.Α Σοφάδων ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ και θα διεξαχθεί σε ημερομηνία που θα ανακοινώσει η διοργανώτρια αρχή 


 

Κυριακή 7-4-2019 και ώρα 16:00

Β΄ Ερασιτεχνική

 1ος όμιλος  

  Άρης Αγίας Παρασκευής – Εθνικός Κέδρου  

 Α.Ο Ν. Μοναστηρίου – Ηρακλής Παλαμά  

Ερμής Μαυραχάδων – Α.Ε Μενελαίδα   

Α.Σ Ενιππέας – Π.Α Σοφάδων

Α.Ο Άρνης -Αστήρ Βλοχού

2ος όμιλος

Α.Ο Μαγούλα - Ακαδημία Ελπίδες

Ακαδημία Ποδοσφαίρου - Α.Σ Νεφέλη  

Α.Σ Πλαστήρας - Α.Ο Αστροναύτης   

Ατρόμητος Γεωργικού - Ηρακλής Καρδ/λας

ΑΣΜ Καραισκάκης - Α.Ε Λαζαρίνα  

Εθνικός Καρδίτσας – Α.Σ Αργιθέα


Κυριακή 7-4-2019 και ώρα 16:00

Γ΄ Ερασιτεχνική

   Ακαδημία Ορφέας - Α.Σ Κρόνος(γηπ: Καλλιθήρου)  

Απόλλων Αρτεσιανού – Α.Ο Μελισσοχωρίου  

Α.Ο Ζαιμίου - Α.Σ Βαγγελίτσα Κουσιάντζα  

Αίας Καρποχωρίου – Α.Ο Φράγκου


Κυριακή 7-4-2019 και ώρα 11:00

Κ-14(1ος όμιλος)

Ακαδημία Πανελλήνιος – Π.Α Σοφάδων

Ακαδημία Ποδοσφαίρου - Α.Ο Καρδίτσας

 Α.Σ Αναγέννηση – Α.Σ Ασκληπιός

2ος όμιλος

Α.Ο Σελλάνων – Ακαδημία Ταυρωπού Ο Φωστήρας    

Α.Ο Αστέρας - Α.Σ Διγενής

Α.Σ Πλαστήρας - Α.Ο Φιλάθλων Ολυμπιακού

Εθνικός Καρδίτσας – Α.Ε Μουζακίου  


Τρίτη 9-4-2019 και ώρα 16:00

Α΄ Ερασιτεχνική (εξ΄αναβολής)

Α.Ο Αστέρας – Α.Ο Ταυρωπός


Τετάρτη 10-4-2019 και ώρα 16:00

Β΄Ερασιτεχνική(1ος όμιλος)

Α.Ο Ν. Μοναστηρίου  - Άρης Αγίας Παρασκευής

Εθνικός Κέδρου – Ατρόμητος Πτελοπούλας

Ηρακλής Παλαμά – Ερμής Μαυραχάδων

Π.Α Σοφάδων – Α.Ο Άρνης

Αστήρ Βλοχού – Ακαδημία Πανελλήνιος


Τετάρτη 10-4-2019 και ώρα 16:30

Πρωτάθλημα Κ-16(εξ΄αναβολής)

Α.Σ Πλαστήρας – Α.Ε Λεονταρίου

e-max.it: your social media marketing partner

mbgif2

 giovannis final orizontio 1

  

 

joinbanner2

eve topiki agora2

bronx delivey1

 

 

 

!-- Go to www.addthis.com/dashboard to customize your tools -->