Live η Α΄Ερασιτεχνική

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ
Typography

Ενημερωθείτε για την εξέλιξη των αγώνων.

 banerakia

Τα τελικά αποτελέσματα:

Δόξα Μάρκου – ΑΟΚ Πάμισσος 3 - 1

Α.Ο Φύλλου – Δόξα Μητρόπολης 0 - 2

Α.Ε Μουζακίου – Α.Σ Σώκρατες 0 - 3

Α.Ο Αγναντερού – Α.Σ Διγενής 1 - 1

Ατρόμητος Παλαμά – Α.Ο Μυρίνης 2 - 1

Απόλλων Μακρυχωρίου – Π.Ο Παλαμαική 6 - 0

Α.Ο Καρδίτσας – Α.Ε Λεονταρίου 0 - 1

Α.Ε Καππαδοκικού - Ηρακλής Σοφάδων 1 - 2 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ατρόμητος Παλαμά – Α.Ο Μυρίνης 2 - 1 (93΄πεν.Ζάγγος)

Α.Ε Καππαδοκικού - Ηρακλής Σοφάδων 1 - 1 (60΄ Κουτρούλιας)

Δόξα Μάρκου – ΑΟΚ Πάμισσος 3 - 1 (Τελικό)

Α.Ο Φύλλου – Δόξα Μητρόπολης 0 - 2 (Τελικό)

Α.Ο Αγναντερού – Α.Σ Διγενής 1 - 1 (80΄)

Α.Ε Μουζακίου – Α.Σ Σώκρατες 0 - 3 (Τελικό)

Απόλλων Μακρυχωρίου – Π.Ο Παλαμαική 6 - 0 (Τελικό)

Α.Ο Καρδίτσας – Α.Ε Λεονταρίου 0 - 1 (Τελικό)

Ατρόμητος Παλαμά – Α.Ο Μυρίνης 1 - 1 (73΄)

 

Έχουμε μπει στην τελική ευθεία των αναμετρήσεων. 

Απόλλων Μακρυχωρίου – Π.Ο Παλαμαική 6 - 0 (Κατσιγιάννης)

Α.Ε Καππαδοκικού - Ηρακλής Σοφάδων 1 - 0 (55΄ Καρατζόγλου)

Α.Ο Καρδίτσας – Α.Ε Λεονταρίου 0 - 1 (Ημίχρονο)

Ατρόμητος Παλαμά – Α.Ο Μυρίνης 1 - 1 (62΄)

Α.Ε Καππαδοκικού - Ηρακλής Σοφάδων 0 - 0 (Ημιχ)

Α.Ο Φύλλου – Δόξα Μητρόπολης 0 - 2 (65΄)

Δόξα Μάρκου – ΑΟΚ Πάμισσος 1 - 1 (65΄)

Α.Ο Αγναντερού – Α.Σ Διγενής 1 - 1 (65΄)

Α.Ε Μουζακίου – Α.Σ Σώκρατες 0 - 2 (65΄)

Απόλλων Μακρυχωρίου – Π.Ο Παλαμαική  5 - 0 (47',55΄Απ.Τεντολούρης)

 

Έναρξη δευτέρου ημιχρόνου στις αναμετρήσεις της Α΄Ερασιτεχνικής.Μοναδική εξαίρεση το ματς της ΑΕ Καππαδοκικού με τον Ηρακλή Σοφάδων,το οποίο ξεκίνησε με 25 λεπτά καθυστέρηση.

Τα αποτελέσματα του ημιχρόνου:

Απόλλων Μακρυχωρίου – Π.Ο Παλαμαική 3 - 0 (5' Κόκκινος, 10' Κατσιγιάννης, 15΄Απ.Τεντολούρης)

Α.Ο Φύλλου – Δόξα Μητρόπολης 0 - 2

Ατρόμητος Παλαμά – Α.Ο Μυρίνης 1 - 1 (Σάββας 43΄)

Α.Ο Καρδίτσας – Α.Ε Λεονταρίου 0 - 1

Δόξα Μάρκου – ΑΟΚ Πάμισσος 0 - 0 

Α.Ο Αγναντερού – Α.Σ Διγενής 1 - 1 

Α.Ε Μουζακίου – Α.Σ Σώκρατες 0 - 2

Α.Ε Καππαδοκικού - Ηρακλής Σοφάδων 0-0 (30΄ Με εννιά παίκτες συνεχίζει η Α.Ε Καππαδοκικού,με δέκα ο Ηρακλής Σοφάδων)Το παιχνίδι ξεκίνησε με καθυστέρηση λόγω τραυματισμού του τερματοφύλακα της ΑΕ Καππαδοκικού

 -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Ατρόμητος Παλαμά – Α.Ο Μυρίνης 0 - 1 (Κόκκινη κάρτα Σιούρτος)

Α.Ε Καππαδοκικού - Ηρακλής Σοφάδων 0 - 0 (5΄)

Α.Ο Αγναντερού – Α.Σ Διγενής 1 - 1 (30΄)

Δόξα Μάρκου – ΑΟΚ Πάμισσος 0 - 0 (28΄)

Ατρόμητος Παλαμά – Α.Ο Μυρίνης 0 - 1 (19΄Σιούρτος)

Α.Ε Μουζακίου – Α.Σ Σώκρατες 0 - 1 (Χατζιάρας)

Α.Ο Καρδίτσας – Α.Ε Λεονταρίου 0 - 1 (30΄Μ.Σαϊνης)

Α.Ο Φύλλου – Δόξα Μητρόπολης 0 - 1

Απόλλων Μακρυχωρίου – Π.Ο Παλαμαική 2 - 0 (5' Κόκκινος, 10' Κατσιγιάννης)

Σέντρα σε όλες τις αναμετρήσεις

Το σημερινό πρόγραμμα των αγώνων:

 

Α.Ο Φύλλου – Δόξα Μητρόπολης

Α.Ε Καππαδοκικού - Ηρακλής Σοφάδων

Ατρόμητος Παλαμά – Α.Ο Μυρίνης

Α.Ο Καρδίτσας – Α.Ε Λεονταρίου

Α.Ε Μουζακίου – Α.Σ Σώκρατες

Δόξα Μάρκου – ΑΟΚ Πάμισσος

Απόλλων Μακρυχωρίου – Π.Ο Παλαμαική

Α.Ο Αγναντερού – Α.Σ Διγενής

e-max.it: your social media marketing partner

tsianabas3

tsianabas3