Οι οκτώ όμιλοι της Γ΄Εθνικής

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ
Typography

Συγκροτήθηκαν οι όμιλοι της Γ΄Εθνικης για τη σεζόν 2017-18 στην οποία θα λάβει μέρος και ο ΑΟ Σελλάνων.

Αναλυτικά οι όμιλοι:

1ος όμιλος

ΕΠΣ Έβρου (1) : ΑΕ Διδυμοτείχου

ΕΠΣ Θράκης (2) : Δόξα Προσκυνητών, Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου

ΕΠΣ Ξάνθης (2) : Ορφέας Ξάνθης, Άρης Αβάτου

ΕΠΣ Καβάλας (3) : Καβάλα, Νέστος Χρυσούπολης, Αετός Ορφανού

ΕΠΣ Δράμας (1) : 1 Μέγας Αλέξανδρος Ξηροποτάμου

ΕΠΣ Σερρών (3) : Απόλλων Παραλιμνίου, Ελπίς Σκουτάρεως, Μέγας Αλέξανδρος Καρπερής

2ος όμιλος

ΕΠΣ Μακεδονίας (5) : ΑΠΕ Λαγκαδά, Καμπανιακός, ΑΟ Καρδίας, Μακεδονικός, Αγροτικός Αστέρας

ΕΠΣ Χαλκιδικής (1) : Άρης Παλαιοχωρίου

ΕΠΣ Πέλλας (2) : Αλμωπός Αριδαίας, Εδεσσαϊκός

ΕΠΣ Ημαθίας (3) : ΦΑΣ Νάουσα, Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων, Φίλιππος Αλεξάνδρειας

ΕΠΣ Κιλκίς (1) : Κιλκισιακός

ΕΠΣ Πιερίας (1) : Πιερικός

3ος όμιλος

ΕΠΣ Κέρκυρας (1) : ΑΕ Λευκίμμης

ΕΠΣ Θεσπρωτίας (2) : Θεσπρωτός, Αστέρας Παραποτάμου

ΕΠΣ Πρέβεζας/Λευκάδας (3) : Τηλυκράτης, Εθνικός Φιλιππιάδας, Πανελευκάδιος

ΕΠΣ Άρτας (1) : Σκουφάς Κομποτίου

ΕΠΣ Ηπείρου (1) : Δόξα Κρανούλας

ΕΠΣ Αιτωλοακαρνανίας (1) : Νέος Αμφίλοχος

ΕΠΣ Κοζάνης (2) : Μακεδονικός Φούφα, ΑΕΠ Καραγιαννίων

ΕΠΣ Καστοριάς (1) : Καστοριά

ΕΠΣ Φλώρινας (1) : Ερμής Αμυνταίου

4ος όμιλος

ΕΠΣ Λάρισας (1) : Αχιλλέας Φαρσάλων

ΕΠΣ Τρικάλων (1) : Διγενής Νεοχωρίου

ΕΠΣ Καρδίτσας (1) : ΑΟ Σελλάνων

ΕΠΣ Θεσσαλίας (5) : Ολυμπιακός Βόλου, Νίκη Βόλου, Ρήγας Φεραίος, Γ.Σ. Αλμυρού, Βόλος ΝΠΣ

ΕΠΣ Ευρυτανίας (1) : ΑΠΟΚ Βελούχι

ΕΠΣ Φθιώτιδας (1) : Οπούντιος Μαρτίνου

ΕΠΣ Φωκίδας (1) : Αστέρας Ιτέας

ΕΠΣ Βοιωτίας (2) : ΑΟ Θήβα, ΑΠΟ Αμβρυσσέας

5ος όμιλος

ΕΠΣ Λακωνίας (1) : Αστέρας Βλαχιώτη

ΕΠΣ Κεφαλληνίας/Ιθάκης (1) : Παλληξουριακός

ΕΠΣ Ζακύνθου (1) : Ζάκυνθος

ΕΠΣ Μεσσηνίας (2) : Τσικλητήρας Πύλου, Καλαμάτα

ΕΠΣ Ηλείας (3) : ΠΑΟ Βάρδας, Αστέρας Αμαλιάδας, Πανηλειακός

ΕΠΣ Αχαΐας (2) : Αχαϊκή, Διαγόρας Βραχνέικων

ΕΠΣ Αρκαδίας (2) : Παναρκαδικός, Λεωνίδιο

6ος όμιλος

ΕΠΣ Πειραιώς (4) : Ιωνικός, Εθνικός, Προοδευτική, ΑΠΟ Κερατσίνι

ΕΠΣ Κορίνθου (3) : ΑΟ Λουτράκι, ΑΟ Ζευγολατιού, Πέλοπας Κιάτου

ΕΠΣ Δωδεκανήσου (3) : Ιάλυσος Ρόδου, ΑΣ Ρόδος, Διαγόρας Ρόδου

ΕΠΣ Δυτικής Αττικής (1) : Ένωση Πανασπροπυργιακού/Δόξας

7ος όμιλος

ΕΠΣ Αργολίδας (3) : ΑΕ Ερμιονίδας, Παναργειακός, Ερμής Κιβερίου

ΕΠΣ Κυκλάδων (1) : Πανθηραϊκός

ΕΠΣ Ανατολικής Αττικής (3) : Τριγλία Ραφήνας, Θύελλα Ραφήνας, Αήττητος Σπάτων

ΕΠΣ Λέσβου (2) : Αιολικός, Διαγόρας Αγίας Παρασκευής

ΕΠΣ Εύβοιας (2) : ΑΟ Χαλκίς, Ταμυναϊκός

8ος όμιλος

ΕΠΣ Αθηνών (5) : Άγιος Ιερόθεος, Φωστήρας, ΑΕ Κηφισιά, Ηλυσιακός, Αιγάλεω

ΕΠΣ Ηρακλείου (2) : Ατσαλένιος, Ηρόδοτος

ΕΠΣ Ρεθύμνου (2) : Ερμής Ζωνιανών, ΑΕ Μυλοποτάμου

ΕΠΣ Λασιθίου (1) : ΟΦ Ιεράπετρας

ΕΠΣ Χανίων (1) : ΑΟ Παλαιόχωρας

e-max.it: your social media marketing partner

tsianabas3

Belleville LIVE Kyriaki2 jpg

PIGASOS4

 

Sign up via our free email subscription service to receive notifications when new information is available.